^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Awans do finału strefy wrocławskiej piłkarek ręcznych

20190325 132333 450x253

Reprezentacja ZSP2 Oława: Wierzyk Paulina , Kamińska Dominika, Kulczycka Patrycja, Kulczycka Klaudia, Taracińska Dominika, Raginia Katarzyna , Suchodolska Karolina Deszczka Natalia, Dąbrowska Weronika, Kamińska Kinga, Rzeczewska Anna, Stażyńska Ola. Opiekun drużyny Urszula Berezowska  

 

       Po wygranej powiatowej licealiadzie w piłce ręcznej,reprezentacja naszej szkoły wygrała 25.03.2019 r.  eliminacje do finału strefy wrocławskiej,które odbyły się w Obornikach Śląskich. Dziewczęta pokonały PZS Oborniki Śląskie oraz ZG-L Długołęka awansując tym samym do finału strefy wrocławskie, który odbędzie się 3.04.2019 r. we Wrocławiu.To największy jak do tej pory sukces naszych piłkarek ręcznych .

20190325 130541 Burst01 450x338

 

20190325 120909 Burst01 450x338

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information