^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

VII POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH 2018/2019

2cfd3151-cc36-4b2e-a929-04e943e77124 450x253

 

 15.02..2019 r. już po raz siódmy odbył się Powiatowy turniej walentynkowy piłki siatkowej par mieszanych.       W rozgrywkach uczestniczyło  16 par reprezentujących cztery szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. 

REPREZENTACJA LO OŁAWA 

3 450x394

REPREZENTACJA CKZIU OŁAWA 

1 450x365

REPREZENTACJA ZS JELCZ LASKOWICE 

4 450x330

REPREZENTACJA ZSP2 OŁAWA 

2 450x413

 

 Zawodnicy rywalizowali ze sobą systemem do dwóch przegranych-czyli dopiero druga porażka eliminowała parę z turnieju. W tym roku zdecydowanym zwycięzcą została Natalia Domaradzka i Michał Kołodziej z LO w Oławie . Para nie przegrała ani jednego meczu a w całym turnieju straciła tylko dwa sety. Drugie miejsce zajęła para        z naszej szkoły Natalia Stachów i Mateusz Pakuła. Po swoim pierwszym ,przegranym z późniejszymi zwycięzcami turnieju meczu Natalia i Mateusz wygrali następnych sześć pojedynków - czyli najwięcej ze wszystkich uczestników zawodów. Na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Porębska i Sobczak Dawid z LO Oława. 

WYNIKI TURNIEJU :  

 I MIEJSCE

DOMARADZKA N. KOŁODZIEJ M.- LO OŁAWA

20190215 130056 Burst01 resized 450x338 

II MIEJSCE 

STACHÓW N. PAKUŁA M. ZSP2 OŁAWA

20190215 135813 338x450

III MIEJSCE 

PORĘBSKA N., SOBCZAK DAWID - LO OŁAWA 

20190215 135704 Burst01 338x450

IV MIEJSCE 

WOJEWODA K., SZEWCZYK M. - LO OŁAWA 

cid 847 resized 450x338

                     V MIEJSCE                                                                             VI MIEJSCE 

GABRYELSKA W, TELIUPA A.- CKZiU OŁAWA                          TOMANOWSKA G., JADACH Ł.- CKZiU OŁAWA

    20190215 134026 Burst01 225x300                                  20190215 134104 Burst01 225x300

       VII MIEJSCE 

POLANOWSKA M., GRABOWSKI K. - ZSP2 OŁAWA 

20190215 132154 resized 338x450

 

VIII MIEJSCE

HADRYŚ P., POWAŁKOWSKI D. - CKZiU OŁAWA

IX MIEJSCE

REKUS N., ZUBRZYCKI P.- ZS JELCZ-LASKOWICE

MUSZYŃSKA, SŁABICKI- LO OŁAWA

WAJDLICH N., KARPIŃSKI M.- CKZiU OŁAWA

X MIEJSCE 

KRAKOWSKA E., OLEJARSKI K.- ZS JELCZ-LASKOWICE

XI MIEJSCE 

ROMIŃSKAK., CHRUŚCIEL D.- ZS JELCZ-LASKOWICE

XII MIEJSCE

WIERZYK P., FIGAS J.- ZSP2 OŁAWA

DULEWICZ D., PALIŃSKI K.- ZSP2 OŁAWA

XIII MIEJSCE 

KORNECKA W., ZAJĄC R.- ZS JELCZ-LASKOWICE 

 

Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie: Rafał Świętach, Szymon Rzemykowski, Piotr Kosecki, Kacper Pasierbowicz oraz organizatorki turnieju U. Berezowska i M. Zemankiewicz. Nagrody dla uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju                   i zapraszamy w następnym roku .

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information