^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Zasady rekrutacji 2019/2020 - po gimnazjum

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych czteroletniego technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

 

Szczegółowe zasady rekrutacji do klas pierwszych trzyletniej szkoły branżowej I stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie

 

 

III Terminarz rekrutacji.

 

1.

Składanie podań oraz innych wymaganych dokumentów i logowanie się kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych (nie więcej niż do trzech szkół).

od 13 maja 2019 r. godz. 8:00

do 25 czerwca 2019 r. godz. 15:00

2.

Możliwość zmiany decyzji kandydata, zalogowanie się do innej szkoły.

od 13 maja 2019 r. godz. 8:00

do 25 czerwca 2019 r. godz. 15:00

3.

Wprowadzanie przez kandydatów danych o ocenach końcoworocznych, wynikach egzaminu gimnazjalnego i innych osiągnięciach uwzględnianych w procesie naboru.

od 21 czerwca 2019 r.

do 25 czerwca 2019 r. godz.15:00

4.

Składanie przez kandydatów kopii świadectwa ukończenia szkoły, kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego do szkoły pierwszego wyboru.

od 21 czerwca 2019 r.
do 25 czerwca 2019 r. godz. 15:00

5.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do szkół ponadgimnazjalnych.

16 lipca 2019 r.

6.

Potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole oraz dostarczenie oryginałów: świadectwa i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego.

od 16 lipca 2019 r. godz. 10:00
do 24 lipca 2019 r. godz. 15:00

7.

Ogłoszenie ostatecznej listy uczniów przyjętych oraz listy wolnych miejsc.

25 lipca 2019 r. godz. 11:00

8.

Składanie wniosków w ramach rekrutacji uzupełniającej

od 26 lipca 2019 r., godz. 11:00

do 30 lipca 2019 r. godz. 14:00

9.

Wywieszenie list po weryfikacji.

30 lipca 2019 r.  godz. 15:00

10.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych w ramach rekrutacji uzupełniającej.

21 sierpnia 2019 r., godz. 9:00

11.

Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych po drugim naborze

30 sierpnia 2019 r. godz. 9:00

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information