^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Aktualności sportowe

AKTUALNOŚCI 17.12.2013

REPREZENTACJA ZSP nr 2 w OŁAWIE BRĄZOWYM MEDALISTĄ LICEALIADY W KOSZYKÓWCE

logo - podium 40  

   

                       III miejsce kosz 40

 

REPREZENTACJA ZSP NR 2 W OŁAWIE - LICEALIADA - OLEŚNICA 17.12.2013

Brązowi Medaliści 40

17 grudnia 2013 roku koszykarska reprezentacja ZSP nr 2 w Oławie uczestniczyła w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Koszykówce Chłopców, w którym zdobyła brązowy medal. To największy koszykarski sukces jaki w historii swoich dotychczasowych występów w Licealiadzie odniosła reprezentacja ZSP nr 2 w koszykówce. Udział w turnieju finałowym był zwieńczeniem wieloetapowych rozgrywek, w czasie których reprezentację ZSP nr 2 w Oławie tworzyli następujący zawodnicy: Damian Bronowicki – kapitan reprezentacji szkoły, Konrad Błaszkiewicz, Adam Baraniecki, Damian Mazurek, Erwin Sawicki, Kacper Galej, Maciej Sobota, Jakub Pasierbowicz, Jakub Stypułkowski, Jakub Gargas, Karol, Szponar, Mateusz Maciejewski, Marcin Militowski, Dawid Bieńkowski, Mikołaj Łuczański, Piotr Panasiuk, Rafał Kumaszka, Daniel Bazan, Wojciech Łęczycki i Paweł Kotwicki a opiekunem i trenerem drużyny był Bogdan Maciej Olejnik.
Brązowi medaliści bardzo serdecznie dziękują za wsparcie i doping koleżankom i kolegom z ZSP nr 2 w Oławie, pani Brygidzie Rudniewskiej - przewodniczącej Rady Rodziców, a za jej pośrednictwem wszystkim rodzicom za pomoc przy organizowaniu wyjazdów na zawody, a pani dyrektor Jadwidze Braniewskiej oraz wszystkim nauczycielom za wyrozumiałość jaką okazali podczas przygotowań reprezentacji, jej treningów i zawodów. Więcej o turnieju w najbliższym wydaniu „Szkolnej Gazety Sportowej"

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information