^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Zbiórka dla schroniska

2B

"Wspomóż zwierzęta w oławskim schronisku i wygraj klasową wycieczkę" pod takim hasłem zorganizowana została tegoroczna zbiórka darów dla oławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

I nagroda BEZPŁATNA WYCIECZKA NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY powędrowała do klasy 2B.

Dzięki akcji zebrano między innymi:

171 kg suchej karmy
17 puszek po 1,2 kg karmy 
45 puszek po 0,4 kg karmy
133 sztuki makaronu
8 kasz
18 sztuki ryżu
3 opakowania ciastek dla zwierząt
4 saszetki karmy
2 oleje
2 legowiska
3 smycze
6 kocyków
2 ręczniki
1 kuweta 
3 miski
1 zabawka
1 obroża
1 kaganiec
 

2A

II nagroda DOFINANSOWANIE 50% DO WYCIECZKI NA WROCŁAWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY LUB PIZZA dla klasy 2A

1B

III nagroda WYCIECZKA PO OŁAWIE – ZWIEDZANIE RATUSZA dla klasy 1B

1A

1C

IV nagroda WYCIECZKA DO FIRMY WENA dla klas 1A i 1C

psy

podziekowanie

Zbiórkę zorganizowały: Sylwia Ptak, Eurydyka Draus i Agnieszka Jurczak. 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information