Z pieśniami patriotycznymi w Hospicjum

hospicjum2

„ Legiony to żołnierska nuta, Legiony to straceńców los…”

W dniu 14 listopada 2017 roku uczniowie ZSP nr 2 w Oławie wraz z panią pedagog Jadwigą Migałą oraz panią Barbarą Ozgowicz-Dętkowską w ramach prowadzonej współpracy odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego i Hospicjum w Oławie. Uczniowie przygotowali uroczysty koncert pieśni patriotycznych z okazji Dnia Niepodległości. Wspólnie spędzony czas był niezwykle wzruszający.

hospicjum1

Podczas wspólnego śpiewania wracały wspomnienia przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dla młodzieży była to bezcenna lekcja historii.