„ Z Kolędą w Hospicjum ”

„Cicha noc, święta noc
Pokój niesie ludziom wszem…”

hospicjum3

hospicjum1

W dniu 16 grudnia 2016 roku uczniowie ZSP Nr 2 w Oławie wraz z pedagog Agnieszką Indyką oraz Barbarą Ozgowicz-Dętkowską w ramach prowadzonej od ponad roku współpracy odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego i Hospicjum w Oławie. Uczniowie przygotowali „Koncert kolęd” oraz uroczyście wręczyli własnoręcznie przygotowane kartki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie spędzony czas był niezwykle wzruszający; podczas wspólnego kolędowania, czas jakby się zatrzymał, znaczenie miała tylko zbliżająca się „cicha noc, święta noc…”

hospicjum2