^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Zbiórka żywności 2016

plakat-page-001
W dniach 25-26.11.2016 w 9 Supermarketach w Oławie, odbędzie się zbiórka żywności, dzięki której zostaną przygotowane paczki dla potrzebujących.
W sklepach: 4 Biedronki, Jakub, Tesco, Kwadraciak, Kaufland, Lidla, będą stały specjalnie oznakowane plakatami kosze, do których będzie można wkładać żywność.
Wszelkich informacji, udzielą Państwu Wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Zjednoczonej Europy. Od Wolontariuszy również otrzymacie ulotkę informującą
jakie produkty są najbardziej potrzebne. Młodzież stojąca w marketach, będzie miała specjalne identyfikatory ze zdjęciem i numerem zbiórki.
Szanowni Państwo Oławski OR PCK i ZSP nr2 wraz z Wrocławskim Bankiem Żywności od ponad 10 lat organizuje pomoc świąteczną dla potrzebujących. 
Z roku na rok niestety przybywa osób ubogich, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie naszego dzieła!
Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information