Przedwakacyjna wizyta w hospicjum

hospicjum1

W dniu 22.06.2016 roku w ramach prowadzonego wolontariatu młodzież ZSP Nr 2 odwiedziła ponownie podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum w Oławie.  Uczniowie wraz z opiekunami A. Indyka oraz B. Ozgowicz-Dętkowską wykonali przedwakacyjny koncert piosenek, które jak zawsze umiliły pobyt pensjonariuszy.

hospicjum2

W związku ze zbliżającymi się wakacjami dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom w roku szkolnym 2015/2016 za aktywny udział w wolontariacie i niesienie bezinteresownej pomocy oraz wsparcie podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego i Hospicjum w Oławie.

hospicjum3

Opiekunowie: