^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Przedwakacyjna wizyta w hospicjum

hospicjum1

W dniu 22.06.2016 roku w ramach prowadzonego wolontariatu młodzież ZSP Nr 2 odwiedziła ponownie podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum w Oławie.  Uczniowie wraz z opiekunami A. Indyka oraz B. Ozgowicz-Dętkowską wykonali przedwakacyjny koncert piosenek, które jak zawsze umiliły pobyt pensjonariuszy.

 

hospicjum2

W związku ze zbliżającymi się wakacjami dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom w roku szkolnym 2015/2016 za aktywny udział w wolontariacie i niesienie bezinteresownej pomocy oraz wsparcie podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego i Hospicjum w Oławie.

hospicjum3

Opiekunowie:

B. Ozgowicz-Dętkowska

A. Indyka

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information