^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Pomoc dla dzieci z Jaszkotla

Dnia 09.12.2013r. w Jaszkotlu odbyło się spotkanie podsumowujące akcję „Mikołajowa Paka dla Dzieciaka”, której ambasadorką jest nasza polska wokalistka Ania Wyszkoni.

jaszkotle1

Zadaniem uczestniczących w akcji szkół było zebranie paczek mikołajowych, w której zawarte miały być artykuły pielęgnacyjne, spożywcze oraz słodycze dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Wychowawczego im. Jana Pawła II. Przedstawiciele naszej szkoły Marta Żurawska i Katarzyna Szuszkiewicz wraz z opiekunami mgr Renatą Karaś i ks. Markiem Leśniakiem wzięli udział w krótkim programie artystycznym, podczas którego wręczone zostały podziękowania wszystkim placówkom wspierającym tę inicjatywę. Odbyło się również spotkanie i krótka debata z Anią Wyszkoni.

jaszkotle2

jaszkotle2a

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy ma pod swoja opieką ponad 60 niepełnosprawnych dzieci, w wieku od kilku miesięcy do wieku gimnazjalnego z całej Polski. Trafiają tam dzieci pokrzywdzone przez los, których stopień niepełnosprawności oraz trudna sytuacja w rodzinie powodują, że wymagają one stałej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej oraz rehabilitacyjnej. Ideą tego spotkania miało być również uwrażliwienie młodych ludzi na nieszczęścia drugiego człowieka a w tym przypadku dzieci. Dzieci, które przez szerzące się zło potrzebują pomocy bliźniego. Akcję wsparło bardzo wiele szkół i instytucji województwa dolnośląskiego, więc można stwierdzić, że cel tego wydarzenia został osiągnięty.

jaszkotle3

jaszkotle4

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information