^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Mikołaj dla Justyny

                Dnia 4.12.2013r. (środa) w godzinach 15:00 – 18:00 na Oławskim Rynku odbędzie się akcja charytatywna „Mikołaj dla Justyny”.

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do tej akcji prosimy o włączenie się nauczycieli i uczniów w jej realizację.

mikolaj

 Głównym założeniem jest przygotowanie przez naszą szkołę kiermaszu świątecznego. W związku z powyższym potrzebne są:

- ozdoby choinkowe

- ręcznie robione kartki świąteczne

- świece

- ciasto

Bądź inne artykuły związane z Mikołajem i Świętem Bożego Narodzenia.

Mile widziane będą także artykuły papiernicze, przydatne do wykonania kartek i ozdób, bądź datki pieniężne.

Każda chętna klasa po konsultacji z wychowawcą, przedstawia pisemną propozycję własnego udziału w organizowanej imprezie do dnia 27.11. br. Do Samorządu Uczniowskiego.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information