^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Formularze i zdarzenia

Zadanie 1

Uzupełnij poniższy kod kalkulatora. Sprwdź czy zostało wybrane działanie oraz czy podano liczby.

<form>

<input type="text" id="pierwsza" value="">
<select id="dzialanie">
<option value=""> </option>
<option value="do"> + </option>
<option value="od"> - </option>
<option value="mn"> *</option>
<option value="dz"> : </option>
</select>
<input type="text" id="druga" value="">
<input type="submit" id="guzik" name="guzik" value="=" >
</form>

Zadanie 2

Dodaj obrazek, którego kliknięcie spowoduje przeniesienie do strony szkoły. Następnie wykorzystując zdarzenia myszy: po ustawieniu myszy na pierwszym rysunku ulegnie on zmianie, wciśnięcie przycisku spowoduje kolejną zmianę rysunku, a przesunięcie myszy za rysunek przywróci ponowne pokazanie pierwszego rysunku.

Zadanie 3 

Utwórz skrypt zawierający pola formularza, umożliwiające wprowadzenie informacji:

Imię, nazwisko – typu tekstowego

Wiek – typu liczbowego

Przycisk Wykonaj.

Skrypt ma sprawdzać, czy wszystkie pola zostały wypełnione, jeśli nie powinien zostać wyświetlony stosowny komunikat. Dodatkowo skrypt ma sprawdzać czy imię nie zawiera zbyt małej liczby znaków.

Zadanie 4

Utwórz stronę internetową, na której umieścisz formularz umożliwiający wprowadzenie daty urodzin (rok, miesiąc i dzień wprowadzone w osobnych polach). Napisz aplikację, która po kliknięciu przycisku Oblicz obliczy długość życia w dniach. Dla ułatwienia pomiń lata przestępne.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information