^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Stypendyści 2016/2017

Samorząd powiatowy w tym roku szkolnym przyznał stypendia, za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, uczniom naszej szkoły oraz nagrodził jednego absolwenta.

Jagoda Kościelak otrzymała dodatkowo STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW.

Szczególnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny tytuł TECHNIKA ROKU POWIATU OŁAWSKIEGO otrzymał absolwent naszej szkoły. W tym roku jest to Daniel Bazan – technik logistyk, który najlepiej w całym powiecie zdał egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

wykonawca

Adrianna Rachanska

Agata Piech

Aneta Brodowska

Anita Rzeznik

Daniel Bazan

Dominik Domanski

Jagoda Koscielak

Karol Seń

Kinga Kaczmarczyk

Klaudia Gancarczyk

Krystian Wegrzynowski

Krzysztof Pawlaczek

Martyna Chmieluk

Michał Kowalski

Mikolaj Bandura

Patrycja Dalecka

Piotr Markow

Roksana Knycpel

Tomasz Krawczynski

 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information