Stypendyści 2016/2017

Samorząd powiatowy w tym roku szkolnym przyznał stypendia, za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe, uczniom naszej szkoły oraz nagrodził jednego absolwenta.

Jagoda Kościelak otrzymała dodatkowo STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW.

Szczególnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny tytuł TECHNIKA ROKU POWIATU OŁAWSKIEGO otrzymał absolwent naszej szkoły. W tym roku jest to Daniel Bazan – technik logistyk, który najlepiej w całym powiecie zdał egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

wykonawca