Stypendyści 2015/2016

NASI STYPENDYŚCI

Samorząd powiatowy w tym roku szkolnym przyznał stypendia uczniom naszej szkoły oraz nagrodził jednego absolwenta. Dziesięcioro uczniów wyróżniono stypendiami za bardzo dobre wyniki w nauce, a pozostałych za osiągnięcia sportowe.

Patrycja Dalecka otrzymała dodatkowo STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW.

Szczególnie cieszy nas fakt, że po raz kolejny tytuł TECHNIKA ROKU POWIATU OŁAWSKIEGO otrzymał absolwent naszej szkoły. W tym roku jest to Paweł Krawczyk – technik logistyk, który najlepiej w całym powiecie zdał egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

logo-INFO