Doradca zawodowy

7 – 15 maj 2015

8- 12 czerwiec 2015

Oferta doradcy zawodowego:

• indywidualne poradnictwo zawodowe dla uczniów- badanie predyspozycji zawodowych
  • oraz wspieranie w planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej
  • grupowe poradnictwo zawodowe dla uczniów
  • udostępnianie informacji zawodowej nt. rynku pracy i edukacji
  • organizowanie spotkań z przedstawicielami rynku pracy i edukacji

Osoby zainteresowane poradą zawodową zapraszam osobiście w czasie dyżurów do gabinetu 50

w godz.8.30-12.30