Stypendyści 2014/2015

Gratulacje dla stypendystów

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy w sporcie. W gronie dwunastu wyróżnionych znalazł się również absolwent Technikum Mariusz Dukielski, który otrzymał zaszczytny tytuł TECHNIKA ROKU POWIATU OŁAWSKIEGO. Paweł Krawczyk z klasy IV C oprócz stypendium ufundowanego przez powiatowy samorząd, wyróżniony został za najwyższą średnią w szkole stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Zdjęcia tegorocznych stypendystów wykonał Zbyszek Pocian z klasy IV C, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w promowaniu sukcesów uczniów ZSP nr 2 w Oławie.

Aneta Brodowska

Anita Rzeznik.