^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

VIII POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

 

 

 

 

wal- ogól-1

 

7.02.2020 r. już po raz ósmy w naszej szkole odbył się Powiatowy turniej walentynkowy piłki siatkowej par mieszanych. W tym roku uczestniczyło w nim 14 par reprezentujących wszystkie szkoły ponadpodstawowe naszego powiatu. 

 

 

REPREZENTACJA CKZiU OŁAWA 

rep ckziu-1

 

Wajdlich i Karpiński, Małek i Jadach, Tomanowska i Sukacz, Żuchniewicz i Teliupa 

 

 

  REPREZENTACJA LO OŁAWA 

rep lo-1

Nocoń i Basiura, Pawłow i Słabicki

REPREZENTACJA ZS JELCZ- LASKOWICE 

rep jelcz-1

Jaszczak i Magalewski, Mróz i Błażko, Patalas i Perner 

 

 

REPREZENTACJA ZS2OŁAWA 

wp nasza rep-1

Wierzyk i Pakuła, Stachów i Pasierbowicz, Polanowska i Grabowski, Raginia i Rzemykowski, Szumna i Senyszyn 

 

Zawodnicy rywalizowali ze sobą grając systemem do "dwóch przegranych" czyli druga porażka eliminowała parę z turnieju . Pierwsze miejsce zajęła para reprezentująca naszą szkołę : Wierzyk Paulina i Pakuła Mateusz .

ZWYCIĘZCY TURNIEJU 

wp- zwyc 1

Na drugim miejscu uplasowali się zwycięzcy naszego turnieju szkolnego Stachów Natalia i Pasierbowicz Kacper . Trzecie miejsce zajęli reprezentanci CKZiU Wajdlich i Karpiński a czwarte  Żuchniewicz i Teliupa również z CKZiU. 

FINALIŚCI TURNIEJU 

wal pow fin -1

WYNIKI TURNIEJU 

I MIEJSCE : Wierzyk, Pakuła ZS2 Oława

II MIEJSCE: Stachów, Pasierbowicz ZS2 Oława

III MIEJSCE: Wajdlich, Karpiński CKZiU Oława

IV MIEJSCE: Żuchniewicz, Teliupa CKZiU Oława

V MIEJSCE: Małek, Jadach CKZiU Oława 

VI MIEJSCE: Polanowska, Grabowski ZS2 Oława

VII MIEJSCE: Nocoń , Basiura LO Oława

VIII MIEJSCE: Szumna, Senyszyn ZS2 Oława

IX MIEJSCE:Słabicki , Pawłów LO Oława i Raginia, Rzemykowski ZS2 Oława

X MIEJSCE: Patalas, Perner ZS J-L , Juszczak, Magalewski ZS J-L 

XI MIEJSCE: Mróz, Błażko ZS J-L 

XII MIEJSCE: Tomanowska, Sukacz LO Oława 

 

Turniej zorganizowały nauczelki wychowania fizycznego Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie . W skład komisji sędziowskiej weszli :Szura Natalia , Wójcik Ewelina,Kula Kinga,  Sokołowski Oskar, Kuś Konrad. 

    

 

 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information