VIII POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH

wal- ogól-1

7.02.2020 r. już po raz ósmy w naszej szkole odbył się Powiatowy turniej walentynkowy piłki siatkowej par mieszanych. W tym roku uczestniczyło w nim 14 par reprezentujących wszystkie szkoły ponadpodstawowe naszego powiatu.

REPREZENTACJA CKZiU OŁAWA

rep ckziu-1

Wajdlich i Karpiński, Małek i Jadach, Tomanowska i Sukacz, Żuchniewicz i Teliupa

REPREZENTACJA LO OŁAWA

rep lo-1

Nocoń i Basiura, Pawłow i Słabicki

REPREZENTACJA ZS JELCZ- LASKOWICE

rep jelcz-1

Jaszczak i Magalewski, Mróz i Błażko, Patalas i Perner

REPREZENTACJA ZS2OŁAWA

wp nasza rep-1

Wierzyk i Pakuła, Stachów i Pasierbowicz, Polanowska i Grabowski, Raginia i Rzemykowski, Szumna i Senyszyn

Zawodnicy rywalizowali ze sobą grając systemem do "dwóch przegranych" czyli druga porażka eliminowała parę z turnieju . Pierwsze miejsce zajęła para reprezentująca naszą szkołę : Wierzyk Paulina i Pakuła Mateusz .

ZWYCIĘZCY TURNIEJU

wp- zwyc 1

Na drugim miejscu uplasowali się zwycięzcy naszego turnieju szkolnego Stachów Natalia i Pasierbowicz Kacper . Trzecie miejsce zajęli reprezentanci CKZiU Wajdlich i Karpiński a czwarte  Żuchniewicz i Teliupa również z CKZiU.

FINALIŚCI TURNIEJU

wal pow fin -1

WYNIKI TURNIEJU

I MIEJSCE : Wierzyk, Pakuła ZS2 Oława

II MIEJSCE: Stachów, Pasierbowicz ZS2 Oława

III MIEJSCE: Wajdlich, Karpiński CKZiU Oława

IV MIEJSCE: Żuchniewicz, Teliupa CKZiU Oława

V MIEJSCE: Małek, Jadach CKZiU Oława

VI MIEJSCE: Polanowska, Grabowski ZS2 Oława

VII MIEJSCE: Nocoń , Basiura LO Oława

VIII MIEJSCE: Szumna, Senyszyn ZS2 Oława

IX MIEJSCE:Słabicki , Pawłów LO Oława i Raginia, Rzemykowski ZS2 Oława

X MIEJSCE: Patalas, Perner ZS J-L , Juszczak, Magalewski ZS J-L

XI MIEJSCE: Mróz, Błażko ZS J-L

XII MIEJSCE: Tomanowska, Sukacz LO Oława

Turniej zorganizowały nauczelki wychowania fizycznego Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie . W skład komisji sędziowskiej weszli :Szura Natalia , Wójcik Ewelina,Kula Kinga,  Sokołowski Oskar, Kuś Konrad.