^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

LICEALIADA 2019/2020 WYNIKI

SZACHY - ZAWODY DRUŻYNOWE -25.11.2019

REPREZENTACJA ZS OŁAWA - II MIEJSCE

IMG 2108 400x300

Skład reprezentacji ZS Oława:Szyluk Patrycja,  Adwent Jakub, Korkuś Dawid, Cholewicki Jakub, Majder Tomasz.Opiekun drużyny: Przemysław Jagła.

 

IMG 2107 400x300

 

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW -24.10.2019 R.

REPREZENTACJA ZS OŁAWA - II MIEJSCE 

IMG 2094-1 400x300

 

 Reprezentacja ZS Oława: Suchecki Karol, Pasierbowicz Adrian, Pasierbowicz Kacper, Świętach Rafał, Sąsiada   Paweł, Galej Cyprian,Wrona Dawid, Rasiewicz Adam, Bielski Mateusz, Rzemykowski Szymon, Pakuła Mateusz.

   Drużynę prowadził Jagła Przemysław

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - 22.10.2019 r. 

REPREZENTACJA ZS W OŁAWIE -II MIEJSCE 

SD-1

 

REZER1

Raginia Katarzyna, Stachów Natalia, Szumna Klaudia, Taracińska Dominika, Wójcik Ewelina, Wierzyk Paulina, Szura Natalia, Mazurkiewicz Patrycja, Żądło Dominika, Krasik Oliwia. Drużynę prowadził Bogdan Erbel.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE -01.10.2019 r. 

 

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT - II MIEJSCE 

PDP

 

Szura Natalia , Stachów Natalia, Rzeczewska Anna, Krutaszewska Paulina, Zawer Natalia, Krasik Oliwia, Wrońska Sylwia, Żądło Dominika, Rogowska Wiktoria, Mycek Anita, Suchodolska Karolina, opiekun drużyny: Zemankiewicz Małgorzata

 

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW - II MIEJSCE

 

przeł chł. małe

Łaszcz Jakub,Chowaniak Marek,Makowski Dominik,Kuś Konrad,Mycek Marek,Kondys Mateusz,Rzemykowski Michał,Engel Igor,Kołtowski Szymon,Szeląg Maciej,Woźniak Filip,Kłacz Marek,Walkowicz Patryk, opiekun drużyny Przemysław Jagła 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information