^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Halowa Piłka Nożna

halowa pilka nozna 2018

29 listopada 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu oławskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Licealiada 2018/2019. W turnieju wzięły udział wszystkie reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu oławskiego. Turniej wygrała reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie.

REPREZENTACAJ ZSP NR 2 W OŁAWIE MISTRZEM POWIATU

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ 

W hali Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej po raz kolejny do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu w Halowej Piłce Nożnej stanęli reprezentanci: Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 w Oławie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie oraz Zespołu Szkół z Jelcza-Laskowic. Mecze turnieju futsalowego tradycyjnie odbywały się systemem „każdy z każdym”. Tegoroczny turniej okazał się bardzo wyrównany i bardzo emocjonujący. Już pierwszy mecz turnieju był sygnałem dla kibiców, że mogą liczyć na wiele bramek, bowiem reprezentanci Jelcza Laskowic pokonali swoich kolegów z oławskiego LO 4 : 2. W drugim meczu zawodnicy z oławskiego CKZiU wygrali z ZSP Nr 2 w Oławie 2 : 0 . Przegrana w pierwszym meczu teoretycznie eliminowała z walki o zwycięstwo w turnieju naszą reprezentację jednak późniejsze zwycięstwa naszych piłkarzy nożnych oraz wyniki innych zespołów sprawiły, że to właśnie reprezentanci ZSP Nr 2 w Oławie na koniec turnieju mogli się cieszyć z Mistrzostwa Powiatu Oławskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Z kronikarskiego obowiązku podajemy wszystkie wynik spotkań: ZS Jelcz-Laskowice – LO Oława 4:2; CKZiU Oława – ZSP2 Oława 2:0; ZS Jelcz-Laskowice – CKZiU Oława 4:0; LO Oława – ZSP2 Oława 1:4; ZS Jelcz-Laskowice – ZSP2 Oława 1:6; CKZiU Oława – LO Oława 6:5. Ostatecznie tabela końcowa przedstawiała się w następujący sposób

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Oława 6 pkt. 10:4

2. Zespół Szkół Jelcz-Laskowice 6 pkt. 9:8

3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Oława 6 pkt. 8:9

4. Liceum Ogólnokształcące nr I Oława 0 pkt. 8:14

Reprezentacja ZSP Nr 2 w Oławie której opiekunem był Bogdan Maciej Olejnik zagrała w następującym składzie: Kamil Pawlikowski, Karol Grabowski, Michał Żurawski, Filip Szymański, Karol Kraś, Dawid Olszówka, Mariusz Zapotoczny, Adrian Gelles, Damian Makowski, Konrad Kuś

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information