^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Licealiada 2018/2019 - wyniki

LICEALIADA - HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - 29.11.2018 r. - I MIEJSCE 

20181129 125258 400x225

LICEALIADA - HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT - 27.11.2018 r. - II MIEJSCE 

cid 362 400x300

Reprezentacja ZSP2 Oława: Kamińska Dominika, Kulczycka Klaudia, Rzeczewska Anna, Suchodolska Karolina, Wójcik Ewelina, Szura Natalia, Wierzyk Paulina, Raginia Kasia, Starzyńska Aleksandra, Szumna Klaudia . Opiekun Urszula Berezowska 

LICEALIADA - SZACHY - 22.11.2018 - IV MIEJSCE 

LICEALIADA - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW - 25.10.2018 r. - III MIEJSCE 

LICEALIADA- PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT - 23.10.2018 r. - III MIEJSCE 

 

20181023 122432 400x300

Reprezentacja ZSP2 Oława : Dulewicz Daria , Szutran Wiktoria, Szumna Klaudia, Mazurkiewicz Patrycja, Wójcik Ewelina, Stachów Natalia, Taracińska Dominika , Raginia Kasia, Wierzyk Paulina, Kula Kinga, Szura Natalia. Opiekun Małgorzata Zemankiewicz

 

23.10.2018 r. 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - 02.10.2018 r 

Reprezentaja ZSP 2 Oława chłopców - I miejsce 

Reprezentacja ZSP 2 Oława dziewcząt - II miejsce 

20181002 122216 Burst01 400x300

Reprezentacja dziewcząt ZSP nr 2 Oława : Pawelec Natalia, Stachów Natalia, Szura Natalia, Zawer Natalia, Szumna Klaudia, Krutaszewska Paulina , Starzyńska Aleksandra, Sitnik Wiktoria, Włos Klaudia, Basińska Weronika, Mazurkiewicz Patrycja. Opiekun Małgorzata Zemankiewicz

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information