^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

LICEALIADA 2018 – PIŁKA RĘCZNA

IMG 1131 1

BRAWO MISTRZOWIE 

I WICEMISTRZYNIE

20 i 22 lutego br. w hali sportowej OCKF odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Powiatu Oławskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

reczna 

Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Martyna Chmieluk, Natalia Styczyńska, Aneta Kozina, Aleksandra Szewczuk, Anna Pietluch, Katarzyna Raginia, Paulina Wierzyk, Anna Rzeczewska, Viktoria Srypchuk, Dominika Taracińska, Wiktoria Kuryś, Natalia Deszczka i Katarzyna Wołoszyn. Opiekunem drużyny była Urszula Berezowska.Reprezentantki ZSP Nr 2 w Oławie zdobyły wicemistrzostwo powiatu. W swoim pierwszym meczu zawodniczki z ZSP Nr 2 w Oławie przegrały z ZS Jelcz-Laskowice 4:12, następnie pokonały oławskie LO 5:2 i CKZiU w Oławie 1:8. Nasze zawodniczki w całym turnieju zdobyły 4 punkty, a w trzech meczach rzuciły 17 bramek i tracąc 15

Dwa dni później o mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej walczyli chłopcy. W tym turnieju nie zawiedli nasi reprezentanci prowadzeni przez Przemysława Jagłę. Wygrali oni wszystkie mecze i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce wywalczając jednocześnie awans do dalszej fazy rozgrywek na poziomie międzypowiatowym.

Z kronikarskiego obowiązku warto podać, że ZSP Nr 2 w Oławie reprezentowali następujący uczniowie: Kajetan Biliński, Szymon Sobczak, Arkadiusz Regec, Krzysztof Waliś, Paweł Furmański, Patryk Sądel, Jakub Figas, Adrian Pasierbowicz, Jakub Gęsior, Kamil Pawlikowski, Kacper Kowal, Dawid Leszczyński, Jakub Kowalski oraz Oskar Zakonek.

Oto wyniki poszczególnych spotkań i tabela końcowa turnieju

CKZiU Oława – ZS Jelcz-Laskowice 6:17; ZSP2 Oława – LO Oława 16:6; ZSP2 Oława – ZS Jelcz-Laskowice 7:5; CKZiU Oława – LO Oława 8:7; LO Oława – ZS Jelcz-Laskowice 6:13 i CKZiU Oława – ZSP2 Oława 5:14

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Oława - 6 pkt. (37:16)

2. Zespół Szkół Jelcz-Laskowice - 4 pkt. (35:19)

3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Oława - 2 pkt. (19:38)

4. Liceum Ogólnokształcące nr I Oława - 0 pkt. (19:37)

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information