^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Licealiada 2018 – Finał Strefy Wrocławskiej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

ZDJECIE

MAMY SREBRNY MEDAL !

W miniony piątek 23 lutego 2018 roku w Oleśnickiej hali „Atol” odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Nasz powiat na wspomnianych zawodach reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, która 16 lutego br. zdobywając komplet punktów pewnie wygrała finał międzypowiatowy rozgrywany w Oławie 16 lutego br.

W Oleśnicy przeciwnikami ZSP Nr 2 w Oławie były reprezentacje: ZSZ z Brzegu Dolnego i PZSP ze Środy Śląskiej.

W pierwszym meczu ZSP Nr 2 w Oławie został pokonany przez ZSZ z Brzegu Dolnego 2 : 0. W drugim meczu turnieju ZSZ z Brzegu Dolnego pokonał PZSP ze Środy Śląskiej 2 : 0 przez co zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju i awans do finału dolnośląskiego. W ostatnim meczu reprezentanci ZSP Nr 2 w Oławie pokonali 6 : 1 PZSP z Środy Śląskiej dzięki czemu wywalczyli srebrny medal.

Jeśli chcecie zobaczyć jak w tym sezonie grała nasza reprezentacja włączcie relację Oławskiej Telewizji Kablowej. Kliknijcie ten link http://www.otvk.pl/video-904.html#desc i przesuńcie suwak na 17.11 minutę programu.

PS

Na zdjęciu górny rząd od lewej

Krzysztof Waliś, Maciej Twardowski (bramkarz rezerwowy), Damian Makowski, Kamil Pawlikowski (bramkarz), Karol Grabowski, Michał Żurawski, Mariusz Zapotoczny, Adrian Gelles

Dolny rząd od lewej

Filip Szymański, Kondrad Kuś (zawodnik rezerwowy), Arkadiusz Regec, Karol Kraś i Bogdan Maciej Olejnik

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information