Licealiada 2018 – Finał Strefy Wrocławskiej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

ZDJECIE

MAMY SREBRNY MEDAL !

W miniony piątek 23 lutego 2018 roku w Oleśnickiej hali „Atol” odbył się Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Nasz powiat na wspomnianych zawodach reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, która 16 lutego br. zdobywając komplet punktów pewnie wygrała finał międzypowiatowy rozgrywany w Oławie 16 lutego br.

W Oleśnicy przeciwnikami ZSP Nr 2 w Oławie były reprezentacje: ZSZ z Brzegu Dolnego i PZSP ze Środy Śląskiej.

W pierwszym meczu ZSP Nr 2 w Oławie został pokonany przez ZSZ z Brzegu Dolnego 2 : 0. W drugim meczu turnieju ZSZ z Brzegu Dolnego pokonał PZSP ze Środy Śląskiej 2 : 0 przez co zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju i awans do finału dolnośląskiego. W ostatnim meczu reprezentanci ZSP Nr 2 w Oławie pokonali 6 : 1 PZSP z Środy Śląskiej dzięki czemu wywalczyli srebrny medal.

Jeśli chcecie zobaczyć jak w tym sezonie grała nasza reprezentacja włączcie relację Oławskiej Telewizji Kablowej. Kliknijcie ten link http://www.otvk.pl/video-904.html#desc i przesuńcie suwak na 17.11 minutę programu.

PS

Na zdjęciu górny rząd od lewej

Krzysztof Waliś, Maciej Twardowski (bramkarz rezerwowy), Damian Makowski, Kamil Pawlikowski (bramkarz), Karol Grabowski, Michał Żurawski, Mariusz Zapotoczny, Adrian Gelles

Dolny rząd od lewej