^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

VI Powiatowy Turniej Walentynkowy Par Mieszanych w Piłce Siatkowej - Wyniki

20180215 133237 Burst03 500x375

FINALIŚCI VI POWIATOWEGO TURNIEJU WALENTYNKOWEGO PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ 

  15.02,2018 r. już po raz szósty odbył sie w naszej szkole turniej walentynkowy w piłce siatkowej. W tym roku do rozgrywek przystąpiło 16 par , reprezentujących cztery szkoły naszego powiatu.

  REPREZENTACJA LO OŁAWA 

20180215 091109 500x375

Iżuk Magda, Kołodziej Michał, Polan Maciej, Domaradzka Natalia, Fedorowicz Filip, Konon Ola , Zańko Łukasz, Zemankiewicz Basia

REPREZENTACJA CKZIU OŁAWA

20180215 121038 500x375

Andrii Teliupa, Hadryś Paulina, Sandryk Oskar, Owsiana Wiktoria, Karpiński Marcel, Posiak Jowita, Jarosławski Bartek, Niedziela Nicola

REPREZENTACJA ZS JELCZ-LASKOWICE

20180215 105045 500x375 

Daszkiewicz Patryk , Włodarczyk Dominika, Chruściel Dominik, Kamińska Dominika, Kudyba Dawid, Świętach Kasia, Telążka Kacper, Zabirka Paulina 

REPREZENTACJA ZSP 2 OŁAWA 

20180215 091051 500x375

Stachów Natalia, Pasierbowicz Kacper, Kozina Aneta, Grabowski Karol, Szumna Klaudia, Błyszczyk Mateusz, Bach Jessica , Filip Gurkowski 

 

Zawodnicy rywalizowali systemem pucharowym mieszanym - druga porażka eliminowała z gry. Wśród finalistów na  pierwszych trzech  miejscach uplasowały się  pary z naszej szkoły , na czwartym para reprezentująca LO Oława .

                   I MIEJSCE                               II MIEJSCE  

ZSP2 OŁAWA                                           ZSP2 OŁAWA                           

STACHÓW NATALIA,                                BACH JESSICA                         

PASIERBOWICZ KACPER                              GURKOWSKI FILIP  

20180215 131513 263x350     20180215 135837 263x350 

                III MIEJSCE                                                IV MIEJSCE    

ZSP2 OŁAWA                                            LO OŁAWA

KOZINA ANETA,                                       IŻUK MAGDA 

GRABOWSKI KAROL                                 KOŁODZIEJ MICHAŁ 

20180215 135818 263x350            20180215 133323 263x350

 

V MIEJSCE 

Kamińska Dominika, Chruściel Dominik ZS J-L

Włodarczyk Dominika, Daszkiewicz Patryk ZS J-L 

VI MIEJSCE 

Szumna Klaudia , Błyszczyk Mateusz ZSP 2 Oława 

Zemankiewicz Barbara, Zańko Łukasz LO Oława 

VII MIEJSCE 

Hadryś Paulina, Teliupa Andrii CKZiU Oława

Posiak Jowita, Karpiński Marcel CKZiU Oława 

VIII MIEJSCE 

Owsiana Wiktoria, Sandryk Oskar CKZiU Oława 

Niedziela Nicola, Jarosławski Bartek CKZiU Oława 

IX MIEJSCE 

Paulina Zabirka, Kacper Telążka ZS J- L 

Natalia Domaradzka, Polan Maciek LO Oława 

X MIEJSCE 

Świętach Katarzyna, Kudyba Dawid ZS J- L 

Konon Ola, Fedorowicz Filip LO Oława 

 

Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja sędziowska w składzie: Małek Klaudia, Raginia Kasia, Wierzyk Paulina, Polanowska Marta , Basińska Weronika, Furmański Paweł, Suchecki Karol oraz organizatorzy imprezy Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe 

20180215 135924 350x263

 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information