^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW- WYNIKI

 MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW  

 

20180104 153812 Burst02 450x253 

    4.01.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców , będące jednocześnie eliminacjami do licealiady w tenisie stołowym.W turnieju uczestniczyło ośmioro zawodników , którzy rywalizowali w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce zajął Jakub Tworkowski kl.Ic wygrywając wszystkie mecze , drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Sitnikowi kl. IIc  a trzecie Dawidowi Wnukowi kl.IVd. Na czwartym miejscu uplasował się Michał Wiechowski kl. III c . Kolejne miejsca zajęli : 

V - Żygadło Kacper kl.Ia , Górecki Maciej kl.III c

VI - Zagórny Marek IIa, Wałcerz Przemek IIb

20180104 151843 450x253

 

  Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt odbędą się po feriach 1.02.2018 r. od godz. 14.15. 

Uczestnicy: Chmieluk Martyna, Styczyńska Natalia, Sokal Wiktoria, Kozina Aneta, Wierzyk Paulina, Skrzypchuk Viktoria, Jurasik Natalia, Ciepła Aneta, Szumna Klaudia, Kula Kinga 

                                                                                                                               

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information