^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

LICEALIADA 2017/2018 WYNIKI

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ  CHŁOPCÓW 

IMG 1131 1

22.02.2018 r.  o mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej walczyli chłopcy. Reprezentanci ZSP 2 Oława prowadzeni przez Przemysława Jagłę wygrali  wszystkie mecze i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce .ZSP  2 w Oławie reprezentowali następujący uczniowie: Kajetan Biliński, Szymon Sobczak, Arkadiusz Regec, Krzysztof Waliś, Paweł Furmański, Patryk Sądel, Jakub Figas, Adrian Pasierbowicz, Jakub Gęsior, Kamil Pawlikowski, Kacper Kowal, Dawid Leszczyński, Jakub Kowalski oraz Oskar Zakonek.

Wyniki 

I miejsce ZSP 2 Oława (16:6 z LO Oława, 7:5 z ZS J- L, 14:5 z CKZ i U Oława)

II miejsce ZS Jelcz- Laskowice

III miejsce CKZiU Oława 

IV miejsce LO Oława 

 LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 

reczna       20 lutego odbyła się Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja ZSP 2 Oława w składzie : Martyna Chmieluk, Natalia Styczyńska, Aneta Kozina, Aleksandra Szewczuk, Anna Pietluch, Katarzyna Raginia, Paulina Wierzyk, Anna Rzeczewska, Viktoria Srypchuk, Dominika Taracińska, Wiktoria Kuryś, Natalia Deszczka i Katarzyna Wołoszyn, wywalczyła drugie miejsce przegrywając tylko z ZS Jelcz- Laskowice.  Opiekunem drużyny była Urszula Berezowska.

Wyniki 

I miejsce ZS Jelcz- Laskowice 

II miejsce ZSP 2 Oława ( 4:12 z ZS J-L, 5:2 z LO Oława i 8:1 z CKZiU Oława)

III miejsce CKZi U Oława 

IV miejsce LO Oława 

 

LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 

20180207 101455 Burst01 500x281

 7.02.2018 r. na hali sportowej w Jelczu- Laskowicach odbyła się licealiada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców . Dziewczęta z naszej szkoły,  spisały się "na złoty medal" wygrywając wszystkie mecze 3:0 . Chłopcy wywalczyli brązowy medal , wygrywając z ZS Jelcz- Laskowice i przegrywając z LO Oława i CKZiU Oława . W skład reprezentacji ZSP2 Oława weszły: Martyna Chmieluk, Natalia Styczyńska i Wiktoria Sokal oraz    Krzysztof Sitnik i Radek Styczyński. Opiekunem drużyny była Małgorzata Zemankiewicz . 

 

 

LICEALIADA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 

1 450x282


Pierwsze miejsce  wywalczyła reprezentacja ZSP2 Oława w licealiadzie w halowej piłce nożnej chłopców . Turniej odbył się 16.12.2017 r. na hali sportowej . Drużyna w składzie: Kraś Karol, Waliś Krzysztof, Regec Adrian, Żurawski Michał, Grabowski Karol, Pawlikowski Kamil, Makowski Damian, Gelles Adrian, Zapotoczny Mariusz, Kuś Konrad, wygrala wszystkie mecze . Opiekunem drużyny był Bogdan Olejnik .

Wyniki 

I miejsce ZSP2 Oława ( 3:0 z LO , 8:0 z ZS J-L i 1:0 z CKZiU Oława)

II miejsce CKZiU Oława

III miejsce LO Oława

IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice 

 

LICEALIADA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT 

20171212 122940 450x253

W rozegranym w ramach licealiady 12.12.2017r. turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt ,reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. W drużynie , której opiekunem była Urszula Berezowska, grały: Szura Natalia, Chmieluk Martyna, Styczyńska Natalia, Wierzyk Paulina, Stachów Natalia, Szwabowicz Karolina, Stal Justyna, Pietluch Anna, Skrypchuk Viktoria.

Wyniki 

I miejsce LO Oława

II miejsce CKZiU Oława

III miejsce ZSP2 Oława( 0:0 z LO, 4:0 z ZS J-L i 0:1 z CKZiU Oława) 

IV miejsce ZS J-L

 

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW 

20171130 133215 450x253

 

30.11.2017 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła sie licealiada w piłce koszykowej chłopców . reprezentacja naszej szkoły w składzie:May Dankan, Sobczak Szymon, Galej Cyprian, Furmański Paweł, Zakonek Oskar, Raczkowski Oskar, Pawlicki Michał, Kiwacz Bartek, Modrzewski Bogdan, Dąbrowski Kacper, nie dała szans przeciwnikom i pewnie wygrała wszystkie mecze, plasując się na pierwszym miejscu.Opiekunem drużyny jest Bogdan Olejnik. Gratulujemy i czekamy na sukcesy w dalszych rozgrywkach 

WYNIKI 

I miejsce ZSP2 Oława 

II miejsce CKZiU Oława

III miejsce Zespół Szkół J-L

IV miejsce LO Oława 

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

CAM00458 450x338

 28.11.2017 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się licealiada w piłce koszykowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kozina Aneta, Styczyńska Natalia, Chmieluk Martyna, Szewczuk Ola, Urbanowicz Ania,Wierzyk Paulina,  Stachów Natalia, Kotwicka Ula,Szwabowicz Karolina, Kurzawa Klaudia,Taracńska Dominika, Skowron Natalia,wywalczyła II miejsce . Opiekunem reprezentacji była U.Berezowska                     

Wyniki 

I miejsce ZS Jelcz- Laskowice

II miejsce ZSP2 Olawa( 18:12 z LO, 5:11 z ZS Jelcz- Laskowice, 20:11 z CKZiU)

III miejsce LO Oława

IV miejsce CKZiU Oława

 

LICEALIADA W SZACHACH 

IMG 0927 450x338

27.11.2017 r. w klubie Parnas odbyła się licealiada w szachach.Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patrycja Dalecka, Andrzej Pajda , Adam Szulewski, Kacper Żygadło wywalczyła II miejsce przegrywając tylko z LO Oława.Opiekunem naszych szachistów był Przemysław Jagła .

Wyniki 

I miejsce LO Oława 

II miejsce ZSP2 Oława

III miejsce ZS Jelcz Laskowice 

IV miejsce CKZiU Oława 

Gratulujemy .

 

LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 

       Mistrzostwo powiatu wywalczyła reprezentacja chłopców naszej szkoły w rozegranej 26.10.2017 r. licealiadzie w piłce siatkowej . Nasi siatkarze wygrali wszystkie mecze nie oddając ani jednego seta i awansowali

do eliminacji międzypowiatowych. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy


20171026 123412 400x225

Reprezentacja ZSP2 Oława:Filip Gurkowski, Konrad Kozina, Mateusz Błyszczyk, Krzysztof Waliś, Konrad Paliński, Dawid Wnuk, Tomasz Leśkiewicz, Kacper Wołoszyn, Kacper Pasierbowicz, Adrian Pasierbowicz, Mateusz Pakuła Adam Rasiewicz . Opiekun drużyny Przemysław Jagła .  

20171026 105446 400x225

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 

      24.10.2017 r. odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt . Reprezentacja naszej szkoły po zaciętej walce przegrała pierwszy mecz z CKZiU Oława 2:1 . Potem było już tylko lepiej . Dziewczęta , po raz pierwszy w historii szkoły, wygrały z reprezentacją LO Oława 2:1 po bardzo ładnym i zaciętym meczu . Potem bez większych kłopotów pokonały  2:0 ZS Jelcz- Laskowice . Trzy drużyny miały taki sam bilans wygranych meczów ( po dwa) , niestety LO miało mniej straconych setów(2) , my trzy, stąd ostatecznie drugie miejsce. Ćhciałabym dodać , że była to ostatnia licealiada w siatkówce dla trzech naszych reprezentatek Klaudii Małek , Anety Koziny i Martyny Piotrowskiej.  

20171024 124146 Burst01 400x300

Reprezentacja ZSP2 Oława: Klaudia Małek, Martyna Piotrowska, Daria Dulewicz, Aneta Kozina, Natalia Stachów, Iza Krawczyk, Kasia Raginia, Natalia Szura, Wiktoria Szutran. Opiekun drużyny Małgorzata Zemankiewicz 

20171024 125922 Burst01 400x300

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

 Rywalizację sportową w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy od sztafetowych biegów przełajowych, które odbyły się w parku miejskim w Oławie . Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła I miejsce w kategorii chłopców i II miejsce w kategorii dziewcząt. To bardzo udany początek sportowego roku szkolnego . Gratulujemy .

                                                 REPREZENTACJA CHŁOPCÓW 

20170928 125431 400x225

 

Rzemykowski Michał, Szeląg Maciej, Kowalski Michał, Figas Kamil, Małkowski Damian, Chowaniak Marek, Gęsior Jakub, Kraś Karol, Pajda Andrzej, Domański Dominik. Opiekun drużyny Przemysław Jagła.

 

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT 

20170928 122637 Burst01 400x300

 

20170928 123755 400x300

Chmieluk Martyna, Szura Natalia, Stachów Natalia, Deszczka Natalia, Basińska Weronika, Szumna Klaudia, Żygadło Lena, Włos Klaudia, Polanowska Marta, Rzeczewska Anna . Opiekun drużyny Małgorzata Zemankiewicz 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information