TRZYMAJMY KCIUKI ZA LEKKOATLETÓW ! LICEALIADA NA FINISZU

spo143

W najbliższy czwartek 25 maja 2017 roku reprezentacja lekkoatletyczna naszej szkoły rozpocznie rywalizację o indywidualne oraz drużynowe tytuły Mistrza Powiatu Oławskiego w Lekkoatletyce w Kategorii Dziewcząt i Chłopców. Zatem trzymajmy bardzo mocno kciuki za naszych reprezentantów oraz ich opiekunów Panią Małgorzatę Zemankiewicz (drużyna dziewcząt) i Urszulę Berezowską (drużyna chłopców).

CGS07367

Dobry występ we wspomnianych zawodach przybliży naszą szkołę do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej LICEALIADY. Obecnie mamy 35 punktów i wielką szansę na zdobycie pierwszego miejsca. Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że po raz ostatni Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Licealiady w roku szkolnym 2010/2011.

grafika - tabela