^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

TRZYMAJMY KCIUKI ZA LEKKOATLETÓW ! LICEALIADA NA FINISZU

spo143

W najbliższy czwartek 25 maja 2017 roku reprezentacja lekkoatletyczna naszej szkoły rozpocznie rywalizację o indywidualne oraz drużynowe tytuły Mistrza Powiatu Oławskiego w Lekkoatletyce w Kategorii Dziewcząt i Chłopców. Zatem trzymajmy bardzo mocno kciuki za naszych reprezentantów oraz ich opiekunów Panią Małgorzatę Zemankiewicz (drużyna dziewcząt) i Urszulę Berezowską (drużyna chłopców).

CGS07367

Dobry występ we wspomnianych zawodach przybliży naszą szkołę do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej LICEALIADY. Obecnie mamy 35 punktów i wielką szansę na zdobycie pierwszego miejsca. Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że po raz ostatni Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Licealiady w roku szkolnym 2010/2011.

grafika - tabela

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information