POWIATOWY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH 2016/2017

20170310 134944 350x197

Finałowa czwórka turnieju :I miejsce Małek Klaudia i Paweł Włodek ZSP 2 Oława , II miejsce Jessica Bach i Filip Gurkowski ZSP 2 Oława ,

III miejsce Michalina Wojciechowska i Dawid Niedziela CKZiU Oława, IV miejsce Karina Wojewoda i Michał Miller LO nr 1 Oława

10.03.2017 r. po raz piąty w naszej szkole odbył się Powiatowy Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych . W imprezie uczestniczyło 12 par reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu .Tak jak i w ubiegłym roku wygrała para reprezentująca naszą szkołę Klaudia Małek i Paweł Włodek, nie przegrywając ani jednego meczu.. Drugie miejsce zajęli również reprezentanci ZSP 2 Oława Jessica Bach i Filip Gurkowski. Pozostałe pary reprezentujące naszą szkołę ; Sandra Wojciechowska i Dawid Wnuk oraz Aneta Kozina  i Mateusz Błyszczyk zajęły kolejno V-te i VI-te miejsce , a na XII miejscu uplasowali się Natalia Stachów i Kacper Pasierbowicz.

REPREZENTACJA ZSP  NR 2 OŁAWA

20170310 113315 350x197

Błyszczyk Mateusz, Kozina Aneta, Włodek Paweł, Małek Klaudia, Pasierbowicz Kacper, Stachów Natalia, Gurkowski Filip, Bach Jessica

REPREZENTACJA CKZiU OŁAWA

20170310 111949 350x197

Mazur Jarosław, Nędzarek Klaudia, Niedziela Dawid, Wojciechowska Michalina, Drelichowski Krystian, Lechowska Jessica.

REPREZENTACJA LO NR 1 OŁAWA

20170310 113214 350x197

Szewczyk Mateusz, Konon Ola , Miller Michał, Wojewoda Karina, Tusznio Szymon, Gachowska Ola , Reszczyński Michał, Zemankiewicz Basia.

Turniej odbył się w dwóch etapach. W pierwszym- eliminacjach, pary rywalizowały w czterech grupach. Z każdej do rundy głównej awansowały po dwie najlepsze drużyny. Drużyny, które zajęły trzecie miejsce w grupie walczyły między sobą o miejsca IX- XII.

Do rundy głównej awansowało osiem par : cztery pary z naszej szkoły, trzy z LO 1 Oława oraz jedna z CKZiU Oława.

WYNIKI TURNIEJU

I miejsce Małek Klaudia, Włodek Paweł - ZSP2 Oława

II miejsce Jessica Bach, Filip Gurkowski - ZSP2 Oława

III miejsce Michalina Wojciechowska, Dawid Niedziela- CKZiU Oława

IV miejsce Karina Wojewoda, Michał Miller - LO 1 Oława

V miejsce Sandra Wojciechowska, Dawid Wnuk - ZSP2 Oława

VI miejsce Aneta Kozina, Mateusz Błyszczyk - ZSP2 Oława

VII miejsce Barbara Zemankiewicz, Michał Reszczyński - LO 1 Oława

VIII miejsce Aleksandra Konon, Mateusz Szewczyk- LO 1 Oława

IX miejsce Aleksandra Gachowska, Szymon Tusznio- LO 1 Oława

X miejsce Klaudia Nędzarek, Jarosław Mazur - CKZiU Oława

XI miejsce Jessica Lechowska, Krystian Drelichowski - CKZiU Oława

XII miejsce Natalia Stachów, Kacper Pasierbowicz- ZSP2 Oława

Turniej zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki wychowania fizycznego Urszula Berezoeska i Małgorzata Zemankiewicz.. Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie; Konrad Kozina , Paweł Furmański i Martyna Piotrowska. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

20170310 090244 350x197