^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO WYNIKI

WP 20170130 004 350x197 300x169    WP 20170130 003 300x169                                              WP 20170130 002 300x169  

 

                                             

 30.01.2017 r. na sali gimnatycznej odbył się szkolny turniej tenisa stołowego chłopców, który miał na celu wyłonienie reprezentacji naszej szkoły na Licealiadę w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział tylko pięciu uczestników , rywalizacja była bardzo zacięta i dopiero stosunek setów wygranych do przegranych pozwolił wyłonić zwycięzcę. Został nim Kacper Kowal z kl. I d, drugie miejsce zajął Michał Wiechowski z kl. II c a trzecie Krzysztof Sitnik z kl. I c. Zawody sędziowali Adrian Bubula i Patryk Maszkowski z kl. II a

 

Imię i nazwisko

1

2

3

4

5

pkt

Sety w/p

Miejsce

1. Kacper Wołoszyn

x

2:1

0:2

0:2

0:2

1

2/7

IV

2. Sylwester Mazur

1:2

x

0:2

0:2

0:2

0

1/8

V

3. Michał Wiechowski

2:0

2:0

x

2;1

1:2

3

7/3

II

4.Kacper Kowal

2:0

2:0

1:2

x

2;0

3

7/2

I

5.Krzysztof Sitnik

2:0

2:0

2:1

0:2

x

3

6/3

III

 

                                          

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information