^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

LICEALIADA 2016/2017- WYNIKI

 

LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - POWIAT

20170302 132413 400x267

2.03.2017 r. reprezentacja ZSP2 Oława wywalczyła pierwsze miejsce w licealiadzie w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna zdecydowanie wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do eliminacji międzypowiatowych. Skład reprezentacji ZSP2 Oława:Kajetan Biliński, Adam Baraniecki, Paweł Furmański, Konrad Janiszewski, Ireneusz Kalinowski, Maciej Leszko, Arkadiusz Regec, Kamil Pawlikowski, Artur Romanowski, Patryk Sądel, Mateusz Szeląg, Krzysztof Waliś, Rafał Waliś, Oskar Zakonek. Opiekun drużyny: Danuta Tchórzewska . 

20170228 122146 400x225

28.02.2017r. reprezentacja ZSP2 Oława, wywalczyła drugie miejsce w licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt . Pierwszego miejsca pozbawiła nasze zawodniczki przegrana  jedną bramką z LO Oława.

Skład reprezentacji dziewcząt:Martyna Chmieluk, Jagoda Kamińska, Aneta Kozina, Wiktoria Kuryś, Anna Pietluch, Klaudia Pietluch,Natalia Styczyńska, Aleksandra Szewczuk, Dominika Taracińska. Opiekun drużyny: Danuta Tchórzewska.

Wyniki chłopców

 I miejsce ZSP2 Oława (  8:3 z CKZiU Oława, 19:2 z ZSP J-L, 15:10 z LO Oława)

II miejsce LO Oława

III miejsce CKZiU Oława

IV miejsce ZSP J-L

Wyniki dziewcząt

I miejsce LO Oława

II miejsce ZSP2 Oława(6:4 z CKZiU Oława,8:2 z ZS J-L, 1:2 z LO Oława) 

III miejsce CKZiU Oława

IV miejsce ZS J-L

20170228 122126 300x169  20170302 132335 300x169

 

LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

WP 20170208 001 400x225

 

Z brązowymi medalami zakończyła licealiadę w tenisie stołowym reprezentacja naszej szkoły, zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt . Chłopcy przegrali z LO Oława i z CKZiU Oława po 3:0 . Natomiast dziewczętom zabrakło szczęścia i małych punktów,  ponieważ trzy z uczestniczących drużyn miały po jednym wygranym i jednym przegranym pojedynku. O wszystkim decydował więc stosunek setów wygranych do przegranych i był on dla naszej reprezentacji niekorzystny. Skład drużyny chłopców; Kowal Kacper , Sitnik Krzysztof , Wiechowski Michał. Skład drużyny dziewcząt : Styczyńska Natalia, Cmieluk Martyna , Sokal Wiktoria. Opiekun drużyny: Małgorzata Zemankiewicz .

Wyniki

Chłopcy

I LO Oława

II CKZiU Oława

III zsp2 Oława

Dziewczęta

I CKZiU Oława ( 3:O z LO i 2:3 z ZSP2 Oława)

II LO Oława( 0:3 z CKZiU Oława i 3:0 z ZSP2 Oława)

III ZSP2 Oława ( 3:2 z CKZiU Oława i 0:3 z LO Oława)

 

 

MISTRZOSTWO POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

 20161213 121025 450x382

Reprezentacja ZSP 2 Oława w halowej piłce nożnej dziewcząt: Kinga Kaczmarczyk i Anna Pietluch(bramkarki), Martyna Chmieluk, Natalia Stachów, Ewelina Wójcik,Justyna Stal, Aneta Kozina, Natalia Styczyńska i opiekun drużyny danuta Tchórzewska. 

W rozegranej 13.12.2016 r. Licealiadzie w halowej piłce nożnej dziewcząt nasza reprezentacja , tak jak i rok temu , wywalczyła pierwsze miejsce awansując tym samym do etapu międzypowiatowego. Gratulujemy dziewczynom i czekamy na dalsze sukcesy. 

Wyniki 

I miejsce ZSP 2 Oława ( 0:1 z LO Oława, 6:0 z ZS Jelcz- Laskowice i 2:0 z CKZiU Oława)

II miejsce LO Oława

III miejsce CKZiU Ołąwa

IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice

 

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWO POWIATU

CAM00392a 450x352

Reprezentacja ZSP2 Oława: Kacper Galej, Adam Baraniecki, Oskar Zakonek, Szymon Sobczak, Dankan May, Rafał Kumaszka, Piotr Panasiuk, Paweł Furmański, Oskar Raczkowski, Bartłomiej Kiwacz, Cyprian Galej, Gracjan Kunicki, Maciej Sobota, Bogusław Modrzewski, Michał Pawlicki, Wiktor Trzaska i Bruno Domański. Opiekun drużyny Bogdan Olejnik 

28.11.2016 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się licealiada w piłce koszykowej chłopców. Reprezentacja ZSP2 Oława wywalczyła pierwsze miejsce , pokonując zdecydowanie pozostałe szkoły.Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy. 

Wyniki 

I miejsce ZSP2 Oława( 36:20 z LO Oława, 26:6 z ZS Jelcz- Laskowice, 33:18 z CKZiU Oława)

II miejsce CKZiU Oława

III miejsce LO Oława

IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice

LICEALIADA W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - MISTRZOSTWO POWIATU 

20161129 125516 450x338

Reprezentacja ZSP2 Oława;   Aneta Kozina,Aleksandra Szewczuk,  Kinga Kaczmarczyk, Anna Urbanowicz, Urszula Kotwicka, Ewelina Wójcik, Natalia Skowron, , Dominika Taracińska, Sandra Wojciechowska,  Izabella Krawczyk, Magda Nowak , Martyna Chmieluk, Natalia Batog. Opiekun drużyny Urszula Berezowska 

29.11.2016 r. w licealiadzie w piłce koszykowej  reprezentacja dziewcząt ZSP2 Oława po raz pierwszy wywalczyła pierwsze miejsce, zdecydowanie wygrywając wszystkie mecze. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Wyniki 

I miejsce ZSP2 Oława ( 11:4 z LO Oława, 15:7 z CKZiU Oława , 33:18 z ZS Jelcz- Laskowice)

II miejsce LO Oława

III miejsce CKZiU Oława

IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice 

LICEALIADA W SZACHACH - MISTRZOSTWO POWIATU

V 68EC 253x450

18.11.2016r. odbyła się licealiada powiatowa w szachach. Zawody  wygrała reprezentacja naszej szkoły w składzie : Patrycja Dalecka III d , Andrzej Pajda III d, Adam Szulewski III d oraz Rafał Jaroch IV d.Opiekunem drużyny była Danuta Tchórzewska. To pierwsze, w historii naszej szkoły, zwycięstwo w tej dyscyplinie , zdominowanej do tej pory przez LO Oława. Wielkie brawa i gratulacje  dla zwycięzców. 

Wyniki 

ZSP2 Oława- LO Oława- 2:2

ZSP2 Oława - CKUiZ Oława 4:0

V FDA4 450x253

LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - MISTRZOSTWO POWIATU

W rozegranej 27.10.2016 r. Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców, reprezentacja naszej szkoły, tak jak i w ubiegłym roku,  wywalczyła pierwsze miejsce w powiecie awansując do następnego etapu. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy . 

20161027 122349 450x276

Skład reprezentacji : Gurkowski Filip, Kozina Konrad, Włodek Paweł(kapitan) , Waliś Krzysztof, Błyszczyk Mateusz, Grabowski Karol, Pasierbowicz Kacper, Suchecki Karol, Galej Cyprian, Jaroch Rafał, Baraniecki Adam, Wołoszyn Kacper, Gelles Adrian. Opiekun drużyny - Urszula Berezowska  

Wyniki : I miejsce ZSP2 Oława, II miejsce CKUiZ Oława, III miejsce LO Oława, IV miejsce ZS Jelcz-Laskowice 

LICEALIADA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - WICEMISTRZOSTWO POWIATU

Bardzo dobrze spisała się również reprezentacja dziewcząt , która  wywalczyła II-gie miejsce w licealiadzie      w piłce siatkowej .To najlepszy wynik naszych dziewcząt od trzech lat. 

WP 20161025 003 450x253

Reprezentacja ZSP2 Oława:Dulewicz Daria , Małek Klaudia(kapitan), Kozina Aneta, Małecka Dominika, Szutran Wiktoria, Pocałujko Oliwia, Piotrowska Martyna, Stachów Natalia, Taracińska Dominika, Wójcik Ewelina . Opiekun drużyny-Małgorzata Zemankiewicz

Wyniki: I miejsce LO Oławy, II miejsce ZSP2 Oława, III miejsce CKUiZ Oława, IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

W dniu 11.10.2016 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w niepełnym składzie , ponieważ część zawodniczek, bez podania powodu, nie zgłosiła się na zawody.To niesportowe zachowanie przyczyniło się do dyskwalifikacji drużyny, mimo że przybiegła na drugim miejscu.Szczególne brawa należą się Martynie Chmieluk , która dwukrotnie pokonała dystans.

V 2880 450x253Reprezentacja ZSP2 Oława: Stachów Natalia Ic, Chmieluk Martyna IIIc, Szura Natalia Ic, Barth Patrycja IIc, Krawczyk Iza Ic, Mazurkiewicz Patrycja Ic, Wójcikowska Klaudia IIc, Widła Justyna Ib, Kowalczyk Ola IIc. Opiekun reprezentacji Danuta Tchórzewska

Reprezentacja chłopców naszej szkoły zakończyła rywalizację na IV-tym miejscu. Kłopoty na pierwszej zmianie pozbawiły zawodników szansy na medalową pozycję, mimo to walczyli do końca . Wielkie brawa za sportową postawę .

Skład sztafety męskiej: Gelles Adrian IIb, Szachniewicz Kamil IIb, Grabowski Karol IIb, Domański Dominik IIb, Kowalski Michał IId, Źułtański Łukasz IVb, Kraś Karol IIc, Chowaniak Marek Ic, Engel Igor Ic, Szeląg Maciej Ic, Koncur Emil Ic, Dybowski Dominik Ic .Opiekun reprezentacji Urszula Berezowska .

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information