^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

ERGOWIOSŁA 2016

2 2016

18 października br. roku w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Jelczu-Laskowicach odbył się turniej ERGOWIOSŁA 2016. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Jelczu-Laskowicach, a prowadził go Paweł Rańda wicemistrz olimpijski w wioślarstwie (Pekin 2008).

4 2016

Turniej był podzielony na kategorie wiekowe, w których rywalizowali między sobą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody odbywały się pod patronatem World Games 2017. Rywalizacja w ramach World Games odbywa się zawsze w kolejnym roku po zakończonych Igrzyskach Olimpijskich, a zadaniem World Games, jest wypromowanie dyscyplin, które nie znajdują się w programie Igrzysk Olimpijskich. Jako ciekawostkę warto podać, że w 2017 roku World Games zawitają do Polski, a miejscem ich rozegrania będzie Wrocław.

3 2016

ERGOWIOSŁA 2016 były dobrą okazją do przybliżenia tej dyscypliny uczniom z terenu powiatu oławskiego. Naszą reprezentację na wspomniane zawody tworzyli następujący uczniowie: Kinga Kaczmarczyk klasa IV E, Martyna Chmieluk klasa III C, Marcin Stecyk klasa III C, Adam Baraniecki klasa IV D oraz Konrad Sajda klasa III C. Opiekunem drużyny był Bogdan Maciej Olejnik. Po wyrównanej rywalizacji okazało się, że różnicą zaledwie 4 sekund nasza reprezentacja przegrała walkę o pierwsze miejsce z drużyną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie. Trzecia w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych była reprezentacja gospodarzy czyli Zespół Szkół z Jelcza-Laskowic.

1 2016

(mol)

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information