^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

POWIATOWY WALENTYNKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PAR MIESZANYCH 2015/2016

20160304 090823 500x281

4.03.2016 r. po raz czwarty odbył się w naszej szkole Powiatowy Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych, w którym uczestniczyło szesnaście par, reprezentujących cztery szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. 

 

                           REPREZENTACJA LO OŁAWA                                            

20160304 115001 300x169  

REPREZENTACJA CKZiU OŁAWA

20160304 115035 300x169

                REPREZENTACJA ZS JELCZ-LASKOWICE                         

20160304 112708 300x169 

REPREZENTACJA ZSP2 OŁAWA

20160304 115101 300x169

Turniej rozegrany został w dwóch etapach. W eliminacjach pary zostały podzielone na cztery grupy, w których grały "każdy z każdym". Do rundy głównej awansowały po dwie najlepsze pary z każdej grupy. Wśród najlepszej ósemki były cztery pary z naszej szkoły, dwie z LO Oława(Żygadło Marta, Miller Michał i Boruch Magda, Mateja Krystian) i dwie z CKZiU Oława       ( Zgondek Nikola, Niedziela Dawid i Jadach Kamila,Nowakowski Jakub). W tej fazie rywalizowano do dwóch przegranych. Najlepszą okazała się para z naszej szkoły Klaudia Małek i Paweł Włodek, która nie przegrała ani razu i uplasowała się na pierwszym miejscu. Drugie  miejsce wywalczyła para Nikola Zgondek i Daniel Niedziela z CKZiU Oława , trzecie Marta Żygadło i Michał Miller z LO Oława a czwarte Ola Dudek i Kacper Suchecki z ZSP 2 Oława.                                        

                                                          I MIEJSCE

             20160304 134225 300x169 

                                    Małek Klaudia Włodek Paweł ZSP2 Oława

                                                       II MIEJSCE           

                                              20160304 141335 300x169          

                         Nikola Zgondek Dawid Niedziela CKZiU Oława

                           III MIEJSCE                                            

20160304 134117 300x169

Marta Żygadło Michał Miller LO Oława

                                                      IV MIEJSCE

20160304 141315 300x169

                                   Dudek Aleksandra Suchecki Kacper ZSP2 Oława

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki a trzy pierwsze pary bony do sklepu empik. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe. Turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz. Sędziowali uczniowie naszej szkoły Filip Gurkowski i Konrad Kozina. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok .

Pozostałe miejsca: 

V miejsce :Jadach Kamila,Nowakowski Jakub CKZiU Oława, Sandra Wojciechowska Tomek Piotrowski ZSP2 Oława,

VI miejsce Boruch Magda, Mateja Krystian LO Oława, Hawryło Justyna, Łęczycki Wojtek ZSP2 Oława      

VII miejsce:Piotrowska Karina, Jóźków Kacper, Mościcka Weronika, Fudała Mateusz LO Oława Wojciechowscy Michalina i Piotr, Lechowska Jessica, Mazur Jarek CKZiU Oława

VIII miejsce:Herba Anita, Przytuła Patryk, Celmer Marika,Bielawski Sebastian, Kopertowska Karina, Sztuba  Sebastian, Gałek Patrycja, Kurkowiak Adrian                                                                 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information