^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

SIATKARZE ZSP2 OŁAWA BRĄZOWYMI MEDALISTAMI FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ

20160111 135906 500x281

    W rozegranym 11.01.2016r. finale strefy wrocławskiej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców,reprezentacja naszej szkoły wywalczyła brązowy medal . Jest to największy sukces naszych siatkarzy w historii szkoły. Turniej odbył się we Wrocławiu. W pierwszym meczu z LO III Wrocław przegraliśmy 2:0, tracąc tym samym szansę na awans do finału dolnośląskiego. Na szczęście zawodnicy zmobilizowali się i wygrali drugi mecz z LO Milicz 2:1.To zwycięstwo dało nam III miejsce.  Skład reprezentacji ZSP2 Oława:Bazan Daniel, Suchecki Kacper,Łęczycki Wojciech, Włodek Paweł, Piotrowski Tomasz, Gurkowski Filip,  Erbel Konrad, Grabowski Mateusz,Szczepuła Rysiek, Czapka Tomek,Baraniecki Adam,Kotwicki Paweł. Trenerem drużyny jest Urszula Berezowska.Gratulujemy.

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information