MISTRZOWIE I WICEMISTRZYNIE POWIATU W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LEKKIEJ ATLETYCE

28.05.2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Oławie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły , która wywalczyła drużynowo I miejsw kategorii mężczyzn i II miejsce w kategorii kobiet . Opiekunem ekipy chłopców był Jacek Kowalski a grupy dziewcząt Urszula Berezowska . W trakcie zawodów pobite zostały dwa rekordy naszej szkoły.Ustanowili je  Aneta Kozina w biegu na 400 m. i Damian Bronowicki w pchnięciu kulą .

NASI NA PODIUM

BIEG NA 100 METRÓW

DSC 0189 199x300         DSC 0198 199x300

I MIEJSCE HANCZAR NATALIA              I MIEJSCE CIELECKI JAROSŁAW

II MIEJSCE CHMIELUK MARTYNA          III MIEJSCE REDER PATRYK

BIEG NA 400 METRÓW                  BIEG NA 1500 METRÓW

DSC 0286 199x300         DSC 0380 199x300

I MIEJSCE ANETA KOZINA                  II MIEJSCE SOBCZAK SZYMON

NOWY REKORD SZKOŁY 1.08.09

PCHNIĘCIE KULĄ

DSC 0218 199x300        DSC 0334 199x300

I MIEJSCE PAULINA SZWCZUK            I MIEJSCE DAMIAN BRONOWICKI

II MIEJSCE OLA SZEWCZUK               NOWY REKORD SZKOŁY 13,48 M.

II MIEJSCE MACIEJ

WOJCIECHOWSKI

SZTAFETA 4X100 METRÓW

DSC 0370 199x300        DSC 0386 199x300

II MIEJSCE                              I MIEJSCE

HANCZAR NATALIA                        KURIAT MICHAŁ

CHMIELUK MARTYNA                      REDER PATRYK

KRYGIER MARTYNA                     ŻUŁTAŃSKI ŁUKASZ

KOZINA ANETA                           CIELECKI JAROSŁAW

SKOK WZWYŻ

DSC 0348 199x300

II MIEJSCE KLAUDIA MAŁEK

Wszystkim uczestnikom licealiady gratulujemy, więcej zdjęć i wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie  szs olawa.