^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

MISTRZOWIE I WICEMISTRZYNIE POWIATU W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LEKKIEJ ATLETYCE

28.05.2015 r. na stadionie lekkoatletycznym w Oławie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły , która wywalczyła drużynowo I miejsw kategorii mężczyzn i II miejsce w kategorii kobiet . Opiekunem ekipy chłopców był Jacek Kowalski a grupy dziewcząt Urszula Berezowska . W trakcie zawodów pobite zostały dwa rekordy naszej szkoły.Ustanowili je  Aneta Kozina w biegu na 400 m. i Damian Bronowicki w pchnięciu kulą .

                                                         NASI NA PODIUM

                                                    BIEG NA 100 METRÓW

DSC 0189 199x300         DSC 0198 199x300

I MIEJSCE HANCZAR NATALIA              I MIEJSCE CIELECKI JAROSŁAW

II MIEJSCE CHMIELUK MARTYNA          III MIEJSCE REDER PATRYK

 

              BIEG NA 400 METRÓW                  BIEG NA 1500 METRÓW

DSC 0286 199x300         DSC 0380 199x300

 I MIEJSCE ANETA KOZINA                  II MIEJSCE SOBCZAK SZYMON

NOWY REKORD SZKOŁY 1.08.09

                PCHNIĘCIE KULĄ

DSC 0218 199x300        DSC 0334 199x300

I MIEJSCE PAULINA SZWCZUK            I MIEJSCE DAMIAN BRONOWICKI

II MIEJSCE OLA SZEWCZUK               NOWY REKORD SZKOŁY 13,48 M.

                                                                      II MIEJSCE MACIEJ

                                                                      WOJCIECHOWSKI 

                               SZTAFETA 4X100 METRÓW

DSC 0370 199x300        DSC 0386 199x300

                   II MIEJSCE                              I MIEJSCE

           HANCZAR NATALIA                        KURIAT MICHAŁ

           CHMIELUK MARTYNA                      REDER PATRYK

           KRYGIER MARTYNA                     ŻUŁTAŃSKI ŁUKASZ

            KOZINA ANETA                           CIELECKI JAROSŁAW

            SKOK WZWYŻ 

DSC 0348 199x300

II MIEJSCE KLAUDIA MAŁEK                       

Wszystkim uczestnikom licealiady gratulujemy, więcej zdjęć i wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie  szs olawa.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information