^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

PIŁKARZE RĘCZNI BRĄZOWYMI MEDALISTAMI FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ

  BRĄZOWI MEDALIŚCI FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

20150408 130900 500x375

Szymon Janiuk(bramkarz), Łukasz Gazda(bramkarz), Krzysztof Muller(kapitan),Daniel Bazan, Kajetan Biliński,Mikołaj Łuczański, Mateusz Szeląg, Damian Bronowicki, Michał Dziwak, Kacper Suchecki, Robert Maj,  Maciej Leszko, Danuta Tchórzewska - trener.

 

     8.04.2015r  odbył się finał strefy wrocławskiej w piłce ręcznej chłopców . W turnieju uczestniczyły dwie najlepsze  drużyny z Wrocławia: MKS MOS Wrocław i ZS 18 Wrocław,  oraz dwie najlepsze drużyny finału międzypowiatowego: ZSP Oleśnica i ZSP2 Oława . Reprezentacja naszej szkoły w pierwszym meczu przegrała      z późniejszym zwycięzcą turnieju MKS MOS Wrocław 24:11 .W drugim zrewanżowała się ZSP Oleśnica wygrywając 18:14 i zdobywając tym samym brązowy medal. Jest to największy jak do tej pory sukces piłkarzy ręcznych naszej szkoły . Gratulujemy .20150408 130619 500x375

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information