AWANS PIŁKARZY RĘCZNYCH DO FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ

REPREZENTACJA ZSP 2 OŁAWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ

ręczna 500x359

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:Daniel Bazan, Michał Dziwak,Robert Maj, Mateusz Szeląg, Mikołaj Łuczański, Szymon Janiuk, Kacper Suchecki, Krzysztof Muller, Kajetan Biliński,, Łukasz Gazda i trener  Danuta Tchórzewska, wywalczyła w rozegranym 27.03.2015r finale międzypowiatowym licealiady w piłce ręcznej chłopców II miejsce, awansując tym samym do finału strefy wrocławskiej.

Turniej odbył się na hali sportowej MOKIS w Oleśnicy. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły ZSP i II LO Oleśnica , I LO Milicz i nasza szkoła.Zmagania toczyły się systemem "każdy z każdym". Nasi piłkarze ręczni wygrali pierwszy mecz z Miliczem 14:12 , w drugim ulegli 12:17 ZSP Oleśnica a w trzecim zdeklasowali drużyne II LO Oleśnica 16:5 zajmując ostatecznie drugie premiowane awansem miejsce .Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy awans

pilkarecznachllic 001 300x198  pilkarecznachllic 002 300x198

pilkarecznachllic 035 300x198  thumb.html 300x200