^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

AWANS PIŁKARZY RĘCZNYCH DO FINAŁU STREFY WROCŁAWSKIEJ

REPREZENTACJA ZSP 2 OŁAWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W FINALE STREFY WROCŁAWSKIEJ

ręczna 500x359

    Reprezentacja naszej szkoły w składzie:Daniel Bazan, Michał Dziwak,Robert Maj, Mateusz Szeląg, Mikołaj Łuczański, Szymon Janiuk, Kacper Suchecki, Krzysztof Muller, Kajetan Biliński,, Łukasz Gazda i trener  Danuta Tchórzewska, wywalczyła w rozegranym 27.03.2015r finale międzypowiatowym licealiady w piłce ręcznej chłopców II miejsce, awansując tym samym do finału strefy wrocławskiej.

 

Turniej odbył się na hali sportowej MOKIS w Oleśnicy. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły ZSP i II LO Oleśnica , I LO Milicz i nasza szkoła.Zmagania toczyły się systemem "każdy z każdym". Nasi piłkarze ręczni wygrali pierwszy mecz z Miliczem 14:12 , w drugim ulegli 12:17 ZSP Oleśnica a w trzecim zdeklasowali drużyne II LO Oleśnica 16:5 zajmując ostatecznie drugie premiowane awansem miejsce .Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy awans

pilkarecznachllic 001 300x198  pilkarecznachllic 002 300x198

 

pilkarecznachllic 035 300x198  thumb.html 300x200

 

pilkarecznachllic 031 500x331

 

 

 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information