^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

MISTRZOWIE I WICEMISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

    MISTRZOWIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

20150312 132226 500x318

Reprezentacja chłopców ZSP 2 Oława , tak jak i w ubiegłym roku, zajęła pierwsze miejsce w rozegranej 12.03.2015 r. Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie:Krzysztof Muller, Mikołaj Łuczański, Mateusz Szeląg, Tomasz Piotrowski, Daniel Bazan, Michał Dziwak, Kacper Suchecki, Kajetan Bilinski, Robert Maj, Wojciech Łęczycki, Maciej Leszko oraz bramkarze Szymon Janiuk i Łukasz Gazda wygrała wszystkie swoje mecze awansując tym samym do następnego szczebla rozgrywek. Opiekunem drużyny była Danuta Tchórzewska. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

 

Wyniki

I miejsce ZSP 2 Oława

II miejsce LO Oława

III miejsce ZS Jelcz- Laskowice

IV miejsce CKZiU Oława

20150312 125443 500x375

 

20150312 132028 300x225                20150312 132032-1 253x300

WICEMISTRZYNIE POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ

20150310 124140 500x375

Bardzo dobrze spisała się również reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej, która w rozegranej 10.03.2015r Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt , zajęła ostatecznie drugie miejsce. Do pierwszego miejsca zabrakło jej dosłownie jednej bramki .Naszą szkołę reprezentowały: Ania Adamowicz, Patrycja Sobowiec, Paulina i Aleksandra Szewczuk, Natalia Styczyńska, Martyna Chmieluk, Martyna Piotrowska, Aneta Kozina , Klaudia Pietluch, Anna Standio i na bramce Ania Pietluch. Opiekunem drużyny była Danuta Tchórzewska .

Wyniki

I miejsce LO Oława

II miejsce ZSP 2 Oława

III miejsce CKZiU Oława

IV miejsce ZS Jelcz- Laskowice

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information