JESTEŚMY GOSPODARZAMI LICEALIADY

SZANOWNI UCZNIOWIE

Dzisiaj tradycyjnie hala sportowa naszej szkoły staje się areną Mistrzostw Powiatu Oławskiego w Koszykówce. Każdego roku publiczność obecna w hali współtworzyła ładne widowisko. Warto podtrzymać tę tradycję i również w tym roku przyjąć naszych kolegów z innych szkół serdecznie, a kulturalnym dopingiem i brawami nagradzać ich udane akcje. Szczególnie gorąco kibicujcie naszej reprezentacji, która musi pamiętać, że nawet najlepsze i najnowsze stroje same nie grają i nie mogą wygrać meczu, ale z Waszym wsparciem będzie im się grało znacznie lepiej.

70 lat sportu ziemi olawskiej 02022015

Jest jeszcze jedna bardzo ważna informacja związana z turniejem. Licealiada w koszykówce odbywająca się w ZSP nr 2 w Oławie inauguruje obchody jubileuszu 70 lecia Sportu na Ziemi Oławskiej. Podczas turnieju będziemy gościli przedstawicieli Społecznego Komitetu Obchodów Jubileuszu 70 lecia Sportu, a być może wraz z nimi przybędzie (bo zostało przekazane zaproszenie) gość honorowy.

PLAKAT - WITAMY