^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

JESTEŚMY GOSPODARZAMI LICEALIADY

SZANOWNI UCZNIOWIE

Dzisiaj tradycyjnie hala sportowa naszej szkoły staje się areną Mistrzostw Powiatu Oławskiego w Koszykówce. Każdego roku publiczność obecna w hali współtworzyła ładne widowisko. Warto podtrzymać tę tradycję i również w tym roku przyjąć naszych kolegów z innych szkół serdecznie, a kulturalnym dopingiem i brawami nagradzać ich udane akcje. Szczególnie gorąco kibicujcie naszej reprezentacji, która musi pamiętać, że nawet najlepsze i najnowsze stroje same nie grają i nie mogą wygrać meczu, ale z Waszym wsparciem będzie im się grało znacznie lepiej.

70 lat sportu ziemi olawskiej 02022015

Jest jeszcze jedna bardzo ważna informacja związana z turniejem. Licealiada w koszykówce odbywająca się w ZSP nr 2 w Oławie inauguruje obchody jubileuszu 70 lecia Sportu na Ziemi Oławskiej. Podczas turnieju będziemy gościli przedstawicieli Społecznego Komitetu Obchodów Jubileuszu 70 lecia Sportu, a być może wraz z nimi przybędzie (bo zostało przekazane zaproszenie) gość honorowy.

 

 

 

 PLAKAT - WITAMY

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information