^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

DZISIAJ LICEALIADA

NASI REPREZENTANCI GRAJĄ W NOWYCH STROJACH, KTÓRE W PONIEDZIAŁEK OTRZYMALI OD PANI DYREKTOR JADWIGI BRANIEWSKIEJ

A

KOSZULKA - PRZÓDKOSZULKA - TYŁ

W poniedziałek 23 lutego br. w czasie jednej z przerw w hali sportowej ZSP nr 2 w Oławie miała sympatyczna uroczystość. Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska przekazała Damianowi Bronowickiemu - kapitanowi koszykarskiej reprezentacji naszej szkoły nowe koszulki. Przy tej okazji Pani Dyrektor życzyła naszym zawodnikom, radości z gry w nowych strojach, ale także dobrego reprezentowania ZSP nr 2 w Oławie i jak zaznaczyła nie chodzi jej o wynik lecz przede wszystkim o postawę fair-play i grę która będzie podobała się kibicom. Dodała, że ubiegłoroczny sukces jakim było zdobycie brązowego medalu musiał być nagrodzony, a skoro koszykarze tak długo czekali na nowe stroje to ich zakup i umieszczenie na nich symboliki szkolnej oraz nazwisk i numerów był uznaniem dla ich sukcesu.

Ubiegłoroczni brązowi medaliści Finału Strefy Wrocławskiej będą musieli dzisiaj „dać z siebie” 120, a może 150 procent sił na boisku, a przede wszystkim podchodzić do każdego meczu jako drużyna i poszczególni zawodnicy bardzo skoncentrowani i grać niezwykle uważnie.

Reprezentację koszykarską ZSP nr 2 w Oławie na LICEALIADĘ 2015 stanowią Damian Bronowicki – kapitan drużyny, Damian Mazurek, Paweł Kotwicki, Kacper Galej, Adam Baraniecki, Wojciech Łęczycki, Piotr Panasiuk, Daniel Bazan, Rafał Kumaszka, Oskar Zakonek, Paweł Furmański, Maciej Sobota, Erwin Sawicki, Szymon Sobczak trenerem reprezentacji jest Maciej Olejnik.

Na koniec należy życzyć reprezentacji powodzenia, trzymać za nich kciuki i kibicować im od początku do końca. Sami zawodnicy w drugim filmie koszykarskim zamieszczonym na naszej szkolnej stronie internetowej zachęcają koleżanki i kolegów, którzy w czasie trwania turnieju mają lekcje wychowania fizycznego do bezpośredniego kibicowania.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information