DZISIAJ LICEALIADA

NASI REPREZENTANCI GRAJĄ W NOWYCH STROJACH, KTÓRE W PONIEDZIAŁEK OTRZYMALI OD PANI DYREKTOR JADWIGI BRANIEWSKIEJ

KOSZULKA - PRZÓDKOSZULKA - TYŁ

W poniedziałek 23 lutego br. w czasie jednej z przerw w hali sportowej ZSP nr 2 w Oławie miała sympatyczna uroczystość. Pani Dyrektor Jadwiga Braniewska przekazała Damianowi Bronowickiemu - kapitanowi koszykarskiej reprezentacji naszej szkoły nowe koszulki. Przy tej okazji Pani Dyrektor życzyła naszym zawodnikom, radości z gry w nowych strojach, ale także dobrego reprezentowania ZSP nr 2 w Oławie i jak zaznaczyła nie chodzi jej o wynik lecz przede wszystkim o postawę fair-play i grę która będzie podobała się kibicom. Dodała, że ubiegłoroczny sukces jakim było zdobycie brązowego medalu musiał być nagrodzony, a skoro koszykarze tak długo czekali na nowe stroje to ich zakup i umieszczenie na nich symboliki szkolnej oraz nazwisk i numerów był uznaniem dla ich sukcesu.

Ubiegłoroczni brązowi medaliści Finału Strefy Wrocławskiej będą musieli dzisiaj „dać z siebie” 120, a może 150 procent sił na boisku, a przede wszystkim podchodzić do każdego meczu jako drużyna i poszczególni zawodnicy bardzo skoncentrowani i grać niezwykle uważnie.

Reprezentację koszykarską ZSP nr 2 w Oławie na LICEALIADĘ 2015 stanowią Damian Bronowicki – kapitan drużyny, Damian Mazurek, Paweł Kotwicki, Kacper Galej, Adam Baraniecki, Wojciech Łęczycki, Piotr Panasiuk, Daniel Bazan, Rafał Kumaszka, Oskar Zakonek, Paweł Furmański, Maciej Sobota, Erwin Sawicki, Szymon Sobczak trenerem reprezentacji jest Maciej Olejnik.

Na koniec należy życzyć reprezentacji powodzenia, trzymać za nich kciuki i kibicować im od początku do końca. Sami zawodnicy w drugim filmie koszykarskim zamieszczonym na naszej szkolnej stronie internetowej zachęcają koleżanki i kolegów, którzy w czasie trwania turnieju mają lekcje wychowania fizycznego do bezpośredniego kibicowania.