^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

III POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

 III POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ 2014/2015CAM00059 500x375

Finaliści z organizatorami U. Berezowską i M. Zemankiewicz .Od lewej Sandra Wojciechowska /Tomek Piotrowski ZSP2 - IV miejsce , Michalina Wojciechowska/Dawid Niedziela ZSP1  - II miejsce , Nikola Zgondek/Bartek Szałański ZSP1- I miejsce , Gaja Serniak/Michał Dziwak ZSP2 III miejsce .

 

    13.02.2015 r. odbył się w naszej szkole  Powiatowy Turniej Walentynkowy Par Mieszanych w Piłce Siatkowej.Uczestniczyły w nim wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. Każdą z nich reprezentowały po trzy pary.

IMG 6814 500x332 2

                     Wszyscy uczestnicy turnieju (12 par)

IMG 6819 300x199      IMG 6815 300x199

 

IMG 6817 300x199 

   W pierwszym etapie turnieju młodzież rywalizowała w czterech grupach systemem "każdy z każdym". Do drugiego etapu zakwalifikowały się po dwie drużyny z każdej grupy ( trzy z ZSP2, po dwie z ZSP1 i ZS Jelcz- Laskowice i jedna z LO ) , rywalizowały one systemem pucharowym , czyli przegrani odpadali . Niestety już w pierwszym meczu "pucharówki" zetknęły się dwie drużyny z naszej szkoły Natalia Bazan/ Damian Bronowicki i Sandra Wojciechowska/Tomek Piotrowski- wygrała para Tomek i Sara awansując do półfinału, w którym niestety przegrali z późniejszymi zwycięzcami turnieju Nikolą Zgondek i Bartkiem Szałańskim z ZSP1 . W drugim półfinale nie powiodło się również drugiej naszej parze Gai Serniak i Michałowi Dziwakowi, przegrali z Miśką Wojciechowską i Dawidem Niedziela z ZSP1 . Wygrali natomiast mecz o trzecie miejsce z Sandrą i Tomkiem , rewanżując się za przegraną tydzień wcześniej w szkolnych walentynkach . Nad przebiegiem turnieju czuwała ekipa sędziowska w składzie: Krzysztof Frysztak, Kacper Suchecki i Martyna Piotrowska . Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze a pary, które zajęły pierwsze cztery miejsca bony do empiku. Nagrody sponsorowało Starostwo Powiatu a turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz.

Pozostałe wyniki :

V miejsce N. Bazan/ D.Bronowicki ZSP2 Oława

VI miejsce Giemza/Gałek ZS J-L, Karłowicz/Sawicka LO Oława , Orłowski/Włodarczyk ZS J-L

VII miejsce Kajzer/Faro LO Oława, Mazur/Nędzarek ZSP1 Oława, Kopertowska /Bąkowski ZS J-L, Kulon/Boruch LO Oława

CAM00009 300x225  

Natalia Bazan  i Damian Bronowicki ZSP2 Oława

CAM00024 300x225

Sandra Wojciechowska i Tomek Piotrowski ZSP2 Oława

CAM00022 300x225 

Gaja Serniak i Michał Dziwak ZSP2 Oława

   CAM00054 300x225

 a to nasze ulubione zdjęcie Gai i Michała

CAM00045 300x225

Michalina Wojciechowska Dawid Niedziela Nikola Zgondek Bartek Szałański ZSP 1 Oława

    CAM00056 300x225

Zwycięzcy turnieju Nikola i Bartek

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information