III POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

III POWIATOWY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ 2014/2015CAM00059 500x375

Finaliści z organizatorami U. Berezowską i M. Zemankiewicz .Od lewej Sandra Wojciechowska /Tomek Piotrowski ZSP2 - IV miejsce , Michalina Wojciechowska/Dawid Niedziela ZSP1  - II miejsce , Nikola Zgondek/Bartek Szałański ZSP1- I miejsce , Gaja Serniak/Michał Dziwak ZSP2 III miejsce .

13.02.2015 r. odbył się w naszej szkole  Powiatowy Turniej Walentynkowy Par Mieszanych w Piłce Siatkowej.Uczestniczyły w nim wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. Każdą z nich reprezentowały po trzy pary.

IMG 6814 500x332 2

Wszyscy uczestnicy turnieju (12 par)

IMG 6819 300x199      IMG 6815 300x199

IMG 6817 300x199

W pierwszym etapie turnieju młodzież rywalizowała w czterech grupach systemem "każdy z każdym". Do drugiego etapu zakwalifikowały się po dwie drużyny z każdej grupy ( trzy z ZSP2, po dwie z ZSP1 i ZS Jelcz- Laskowice i jedna z LO ) , rywalizowały one systemem pucharowym , czyli przegrani odpadali . Niestety już w pierwszym meczu "pucharówki" zetknęły się dwie drużyny z naszej szkoły Natalia Bazan/ Damian Bronowicki i Sandra Wojciechowska/Tomek Piotrowski- wygrała para Tomek i Sara awansując do półfinału, w którym niestety przegrali z późniejszymi zwycięzcami turnieju Nikolą Zgondek i Bartkiem Szałańskim z ZSP1 . W drugim półfinale nie powiodło się również drugiej naszej parze Gai Serniak i Michałowi Dziwakowi, przegrali z Miśką Wojciechowską i Dawidem Niedziela z ZSP1 . Wygrali natomiast mecz o trzecie miejsce z Sandrą i Tomkiem , rewanżując się za przegraną tydzień wcześniej w szkolnych walentynkach . Nad przebiegiem turnieju czuwała ekipa sędziowska w składzie: Krzysztof Frysztak, Kacper Suchecki i Martyna Piotrowska . Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze a pary, które zajęły pierwsze cztery miejsca bony do empiku. Nagrody sponsorowało Starostwo Powiatu a turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz.

Pozostałe wyniki :

V miejsce N. Bazan/ D.Bronowicki ZSP2 Oława

VI miejsce Giemza/Gałek ZS J-L, Karłowicz/Sawicka LO Oława , Orłowski/Włodarczyk ZS J-L

VII miejsce Kajzer/Faro LO Oława, Mazur/Nędzarek ZSP1 Oława, Kopertowska /Bąkowski ZS J-L, Kulon/Boruch LO Oława

CAM00009 300x225

Natalia Bazan  i Damian Bronowicki ZSP2 Oława

CAM00024 300x225

Sandra Wojciechowska i Tomek Piotrowski ZSP2 Oława

CAM00022 300x225

Gaja Serniak i Michał Dziwak ZSP2 Oława

CAM00054 300x225

a to nasze ulubione zdjęcie Gai i Michała