CZY NASI KOSZYKARZE PO RAZ SZÓSTY Z RZĘDU BĘDĄ MISTRZAMI POWIATU OŁAWSKIEGO?

plakat redakcja

Nasi koszykarze po raz szósty z rzędu mogą zdobyć tytuł Mistrza Powiatu Oławskiego. Już w następnym tygodniu w hali sportowej ZSP nr 2 w Oławie spotkają się zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu oławskiego. Jednak kolejna edycja LICEALIADY  będzie miała szczególny  charakter, gdyż będzie rozgrywana w roku 70 lecia Sportu  na Ziemi Oławskiej.

26 lutego 2015 roku po raz kolejny w hali sportowej naszej szkoły rozgrywana będzie LICEALIADA w koszykówce chłopców, a reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie bronić będzie tytułu Mistrza Powiatu Oławskiego w Koszykówce Chłopców. Należy zaznaczyć, że ten zaszczytny tytuł nieprzerwanie od pięciu lat należy do reprezentantów naszej szkoły. Trenowani przez Bogdana Macieja Olejnika zawodnicy chcą podobnie jak uczynili to w poprzednim roku - kiedy zdobyli brązowy medal w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady  - zaprezentować najwyższą formę i umiejętności podczas walki o to najcenniejsze koszykarskie trofeum. Zapewne reprezentanci ZSP nr 2 w Oławie wśród których są między innymi: Damian Bronowicki, Kacper Galej, Adam Baraniecki, Damian Mazurek, Paweł Kotwicki, Oskar Zakonek, czy Szymon Sobczak mogą liczyć na gorący doping swoich szkolnych koleżanek i kolegów. Wszyscy będziemy trzymać za nich kciuki, a niektórzy uczniowie będą mieli okazję bezpośrednio kibicować naszym koszykarzom w najbliższy czwartek w hali sportowej naszej szkoły. Pamiętajmy, że ONI nie tylko bronią tytułu Mistrza Powiatu Oławskiego w Koszykówce, ale przede wszystkim po raz kolejny o niego walczą! Zatem pomóżmy im swoim głośnym dopingiem podczas zawodów tych ważnych i prestiżowych zawodów, które nasza szkoła organizuje wspólnie z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym.Z uzyskanych informacji wiemy, że jest szansa, aby wśród honorowych gości turnieju był znany koszykarz wielokrotny reprezentant Polski, a także osoby zasłużone dla lokalnego sportu. Jest to związane jest z przypadającym jubileuszem 70 lecia Sportu na Ziemi Oławskiej. Oprócz kibiców i honorowych gości zawodnicy zapraszają przedstawicieli mediów lokalnych oraz swoich bliskich.

ZOBACZ NASZYCH KOSZYKARZY W AKCJI – OGLĄDAJ KOSZYKARSKI CLIP

sportowe logo