^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

CZY NASI KOSZYKARZE PO RAZ SZÓSTY Z RZĘDU BĘDĄ MISTRZAMI POWIATU OŁAWSKIEGO?

plakat redakcja

 

   Nasi koszykarze po raz szósty z rzędu mogą zdobyć tytuł Mistrza Powiatu Oławskiego. Już w następnym tygodniu w hali sportowej ZSP nr 2 w Oławie spotkają się zespoły reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu oławskiego. Jednak kolejna edycja LICEALIADY  będzie miała szczególny  charakter, gdyż będzie rozgrywana w roku 70 lecia Sportu  na Ziemi Oławskiej.

 

   26 lutego 2015 roku po raz kolejny w hali sportowej naszej szkoły rozgrywana będzie LICEALIADA w koszykówce chłopców, a reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie bronić będzie tytułu Mistrza Powiatu Oławskiego w Koszykówce Chłopców. Należy zaznaczyć, że ten zaszczytny tytuł nieprzerwanie od pięciu lat należy do reprezentantów naszej szkoły. Trenowani przez Bogdana Macieja Olejnika zawodnicy chcą podobnie jak uczynili to w poprzednim roku - kiedy zdobyli brązowy medal w Finale Strefy Wrocławskiej Licealiady  - zaprezentować najwyższą formę i umiejętności podczas walki o to najcenniejsze koszykarskie trofeum. Zapewne reprezentanci ZSP nr 2 w Oławie wśród których są między innymi: Damian Bronowicki, Kacper Galej, Adam Baraniecki, Damian Mazurek, Paweł Kotwicki, Oskar Zakonek, czy Szymon Sobczak mogą liczyć na gorący doping swoich szkolnych koleżanek i kolegów. Wszyscy będziemy trzymać za nich kciuki, a niektórzy uczniowie będą mieli okazję bezpośrednio kibicować naszym koszykarzom w najbliższy czwartek w hali sportowej naszej szkoły. Pamiętajmy, że ONI nie tylko bronią tytułu Mistrza Powiatu Oławskiego w Koszykówce, ale przede wszystkim po raz kolejny o niego walczą! Zatem pomóżmy im swoim głośnym dopingiem podczas zawodów tych ważnych i prestiżowych zawodów, które nasza szkoła organizuje wspólnie z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym.Z uzyskanych informacji wiemy, że jest szansa, aby wśród honorowych gości turnieju był znany koszykarz wielokrotny reprezentant Polski, a także osoby zasłużone dla lokalnego sportu. Jest to związane jest z przypadającym jubileuszem 70 lecia Sportu na Ziemi Oławskiej. Oprócz kibiców i honorowych gości zawodnicy zapraszają przedstawicieli mediów lokalnych oraz swoich bliskich.

ZOBACZ NASZYCH KOSZYKARZY W AKCJI – OGLĄDAJ KOSZYKARSKI CLIP

sportowe logo

Maciej Olejnik

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information