SZKOLNY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ- WYNIKI

WALENTYNKI NA SPORTOWO

IMG 6639 500x332

Kolejny Szkolny turniej walentynkowy par mieszanych w piłce siatkowej już za nami. Rywalizowało w nim       18 par z różnych klas . Największą reprezentację wystawiła klasa III c . I miejsce zajęła para , która nie przegrała ani jednego meczu - Natalia Bazan i Damian Bronowicki oboje z klasy IV d . Dla Natali to już trzecia wygrana       i każda z innym partnerem ( 2013- Kuba Pasierbowicz, 2014 Daniel Bazan ). II miejsce wywalczyła  debiutująca w imprezie para Sandra Wojciechowska z kl. I b i Tomek Piotrowski z kl. III b- przegrali tylko ze zwycięzcami turnieju. III miejsce ,po zaciekłej walce, zdobyła para reprezentująca klasę IV c Gaja Serniak i Michał Dziwak zwyciężając parę Klaudia Małek z kl. Ib i Kacper Suchecki z kl. III a . Obie pary typowane były zresztą na zwycięzcę turnieju .Każda para otrzymała słodki upominek od Rady Rodziców naszej szkoły.  Imprezę zorganizowały Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz a sędziowali: Krzysztof Frysztak kl.IV b, Martyna Piotrowska kl. Ib i Gazda Daria kl. I b.  Za zdjęcia odpowiadały Sara Pierucka i Klaudia Pawelec z klasy II c .

( więcej zdjęć z turnieju umieścimy w późniejszym terminie)

WYNIKI TURNIEJU WALENTYNKOWEGO

NATALIA BAZAN /DAMIAN BRONOWICKI IV D

CAM003231 500x375