^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

SZKOLNY TURNIEJ WALENTYNKOWY PAR MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ- WYNIKI

    WALENTYNKI NA SPORTOWO

 

IMG 6639 500x332

     Kolejny Szkolny turniej walentynkowy par mieszanych w piłce siatkowej już za nami. Rywalizowało w nim       18 par z różnych klas . Największą reprezentację wystawiła klasa III c . I miejsce zajęła para , która nie przegrała ani jednego meczu - Natalia Bazan i Damian Bronowicki oboje z klasy IV d . Dla Natali to już trzecia wygrana       i każda z innym partnerem ( 2013- Kuba Pasierbowicz, 2014 Daniel Bazan ). II miejsce wywalczyła  debiutująca w imprezie para Sandra Wojciechowska z kl. I b i Tomek Piotrowski z kl. III b- przegrali tylko ze zwycięzcami turnieju. III miejsce ,po zaciekłej walce, zdobyła para reprezentująca klasę IV c Gaja Serniak i Michał Dziwak zwyciężając parę Klaudia Małek z kl. Ib i Kacper Suchecki z kl. III a . Obie pary typowane były zresztą na zwycięzcę turnieju .Każda para otrzymała słodki upominek od Rady Rodziców naszej szkoły.  Imprezę zorganizowały Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz a sędziowali: Krzysztof Frysztak kl.IV b, Martyna Piotrowska kl. Ib i Gazda Daria kl. I b.  Za zdjęcia odpowiadały Sara Pierucka i Klaudia Pawelec z klasy II c .

( więcej zdjęć z turnieju umieścimy w późniejszym terminie)

WYNIKI TURNIEJU WALENTYNKOWEGO

   I MIEJSCE

                            NATALIA BAZAN /DAMIAN BRONOWICKI IV D

CAM003231 500x375

II MIEJSCE

SANDRA WOJCIECHOWSKA I B/TOMASZ PIOTROWSKI III B

CAM00332 500x375

III MIEJSCE

SERNIAK GAJA/DZIWAK MICHAŁ IV C

CAM00335 500x375

IV MIEJSCE

KLAUDIA MAŁEK I B/ KACPER SUCHECKI III A

IMG 6800 500x332

V MIEJSCE :

IMG 6772 300x199       IMG 6785 300x199

 ŚWIĘTACH ANNA IB/GURKOWSKI FILIP ID                      WARCHAŁ MAGDA/GRABOWSKI MATEUSZ III C

   VI MIEJSCE

IMG 6780 300x199       IMG 6709 300x199

 HAWRYŁO JUSTYNA /ŁĘCZYCKI WOJTEK IIIC                    WALKOWICZ PAULINA/BAZAN DANIEL III C

   VII MIEJSCE

IMG 6751 300x199       IMG 6763 300x199

  KOZINA ANETA ID/JABŁONOWSKI ŁUKASZ III A               HANCZAR NATALIA /WNUK DAWID IB

 

IMG 6754 300x199        IMG 6759 300x199

     MASZYŃSKA MARTA II D/ ERBEL KONRAD III C              DĄBROWSKA PAULINA /MAZIAK SZCZEPAN IV C

    VIII MIEJSCE

IMG 6746 300x199        IMG 6744 300x199

     DZIEPAK KAROLINA/RYDZ KORNEL I B                         CHMIELUK MARTYNA /FIGAS KAMIL I C

IMG 6738 300x199        IMG 6734 300x199

     GANCARCZYK KLAUDIA /MUCHA DOMINIK II E               JASKÓŁA KLAUDIA /KOTWICKI PAWEŁ III C

IX MIEJSCE

IMG 6713 300x199        IMG 6705 300x199

  MAŁEK PATRYCJA II C/BARANIECKI ADAM II D                      DUMAŃSKA KAMILA/MAZUREK DAMIAN IV D

 Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy na następny rok

     

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information