AWANS DO FINAŁU MIĘDZYPOWIATOWEGO LICEALIADY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

12.12.2014 r. reprezentacja naszej szkoły  zajęła I miejsce w Eliminacjach Międzypowiatowych Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców , które odbyły się w Trzebnicy . Nasi siatkarze pokonali 2:0 LO Trzebnica i 2:1 szkołę z Milicza, tym samym awansując do finału międzypowiatowego, który rozegrany zostanie 7.01.2015 r. w Oławie .Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy awans .

zsp2 siatkowka 500x500

Reprezentacja ZSP nr 2 Oława w składzie: Michał Dziwak ,Kacper Suchecki, Paweł Włodek, Krzysztof Frysztak, Paweł Milewski, Tomasz Piotrowski, Konrad Kozina , Filip Gurkowski. Opiekunem drużyny jest Urszula Berezowska .