^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT- WYNIKI

02.12.2014 r. odbył się Szkolny turniej tenisa stołowego chłopców . Uczestnicy rozgrywali mecze systemem "każdy z każdym ". Zwyciężył , tak jak i w ubiegłym roku, Wojciech Łęczycki .

Wyniki

I miejsce Wojciech Łęczycki III c

II miejsce Piotr Kula Ic

III miejsce Andrzej Pajda Id

IV miejsce Michał Hercer III c

V miejsce Kamil Figas I c 20141202 152424 500x375

 

20141202 144048 500x375

 

20141202 144022 500x375

 

 03.12.2014 r. swój turniej rozegrały dziewczęta , które również rywalizowały grając "każdy z każdym

Tu bezkonkurencyjna okazała się Martyna Chmieluk z klasy Ic wygrywając wszystkie mecze.

Wyniki

I miejsce Martyna Chmieluk I c

II miejsce Kinga Kaczmarczyk II e

III miejsce Jagoda Kościelak II d

IV miejsce Patrycja Sobowiec II d

V miejsce Sara Pierucka II c

 

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za udział organizator M. Zemankiewicz

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information