SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT- WYNIKI

02.12.2014 r. odbył się Szkolny turniej tenisa stołowego chłopców . Uczestnicy rozgrywali mecze systemem "każdy z każdym ". Zwyciężył , tak jak i w ubiegłym roku, Wojciech Łęczycki .

I miejsce Wojciech Łęczycki III c

II miejsce Piotr Kula Ic

III miejsce Andrzej Pajda Id

IV miejsce Michał Hercer III c

V miejsce Kamil Figas I c 20141202 152424 500x375

20141202 144048 500x375

20141202 144022 500x375

03.12.2014 r. swój turniej rozegrały dziewczęta , które również rywalizowały grając "każdy z każdym

Tu bezkonkurencyjna okazała się Martyna Chmieluk z klasy Ic wygrywając wszystkie mecze.

I miejsce Martyna Chmieluk I c

II miejsce Kinga Kaczmarczyk II e

III miejsce Jagoda Kościelak II d

IV miejsce Patrycja Sobowiec II d