^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

II Powiatowy Turniej Walentynkowy Par Mieszanych w Piłce Siatkowej

 

      14.02.2014 r.  odbył się w naszej szkole II Powiatowy Turniej Walentynkowy Par Mieszanych w Piłce Siatkowej .Uczestniczyły w nim wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu, każdą reprezentowały trzy pary .

 

                         ZS Jelcz- Laskowice                                                             ZSP1 Oława 

            019 250x188               021 250x188

             Kopertowska K., Kowalska P., Śnieżek B.                    Olczyk M., Wojciechowska M., Zgondek N.

             Zawadzki Ł., Smeda Ł., Orłowski P.                             Szmatyński M., Niedziela D., Nowakowski J.

             opiekun Marek Tracz                                                    opiekun Tomasz Laferi

 

                               LO Oława                                                                      ZSP2 Oława 

            023 250x188               026 250x188

             Maraj K., Dwojak A., Sawicka N.,                                   Bazan N., Serniak G., Dudek A.

             Bronowicki Ł., Kulon D., Mioduszewski B.                      Bazan D., Dziwak M., Suchecki K.

             opiekun Elżbieta Solarska 

 

002 450x338

   

 Turniej rozegrany był systemem " do dwóch przegranych", czyli druga porażka eliminowała parę z gry. Zwycięzcami zostali reprezentanci naszej szkoły Natalia Bazan i Daniel Bazan . Pojedynek o drugie miejsce wygrała para z LO Oława : Natalia Sawicka i Bartłomiej Mioduszewski . Trzecie miejsce zajęli, również reprezentaci naszej szkoły, Gaja Serniak i Michał Dziwak a czwarte para z ZSP1 Oława Michalina Wojciechowska i Dawid Niedziela . Kolejni reprezentanci ZSP2 Oława Ola Dudek   i Kacper Suchecki uplasowali sie na V miejscu. Turniej zorganizowały Urszula Berezowska i Małgorzata Zemankiewicz , sędziowali Krzysztof Frysztak Wojciech Łęczycki i Paweł Kotwicki. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Oławie .

                                

139 450x338

 

 

WYNIKI TURNIEJU 

I miejsce Natalia Bazan , Daniel Bazan - ZSP2 Oława 

II miejsce Natalia Sawicka , Bartłomiej Mioduszewski LO Ołąwa 

III miejsce Gaja Serniak , Michał Dziwak ZSP2 Oława

IV miejsce Michalina Wojciechowska , Dawid Niedziela ZSP1 Ołąwa 

V miejsce Katarzyna Maraj , Łukasz Bronowicki LO Oława

                Ola Dudek ,Kacper Suchecki ZSP2 Ołąwa 

VI miejsce Karina Kopertowska , Piotr Orłowski ZS Jelcz- Laskowice 

VII miejsce Marlena Olczyk , Michał szmatyński ZSP1 Oława 

IX miejsce Barbara Śnieżek Łukasz Zawadzki ZS Jelcz- Laskowice 

                 Aleksandra Dwojak , Dominik Kulon LO Ołąwa 

                 Nikola Zgondek, Jakub Nowakowski ZSP1 Oława 

                 Paulina Kowalska , Łukasz Smeda ZS Jelcz- Laskowice 

 

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information