Kawiarenki

Samorząd Uczniowski w I semestrze zorganizował  kawiarenki dla osób potrzebujących wsparcia finansowego na kosztowne leczenie:
- 26.09. 2019 kawiarenka dla Pani Ewy Leszczyńskiej – zebrana kwota 1152 zł
- 16.10.2019- kawiarenka dla Tomcia Walecznego- kwota 620 zł
- 24.10.2019- kawiarenka dla Tomcia Walecznego– kwota 825 zł
- 16.01.2020- kawiarenka dla Tosi Wiśniewskiej- kwota 631 zł

Do akcji aktywnie włączyły się klasy: 4c, 3d, 2d, 1c5 oraz wielu uczniów, którzy przynosili ciasta,babeczki,naleśniki.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za czynny udział w tych akcjach.