^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Magda w "Krainie Piosenki"

magda1  

    W dniach 29 – 31 października w Legnicy odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Poezji Śpiewanej „Kraina Piosenki”. To wydarzenie mające formułę konkursową propaguje i promuje dorobek artystyczny młodych solistów oraz zespołów z całego kraju. Trzydniowe spotkanie było swoistym sprawdzianem możliwości wokalnych i wokalno-instrumentalnych uczestników, ale również okazją do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń nie tylko muzycznych. W festiwalu udział wzięli uczestnicy w różnych kategoriach wiekowych – od przedszkolaków po tegorocznych maturzystów. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 reprezentowała Magdalena Nowak, uczennica z klasy 4c technikum w zawodzie technik logistyk z innowacją wojskową.

magda2

Występ Magdy, która zaprezentowała przebój Polski międzywojennej do słów Juliana Tuwima Miłość ci wszystko wybaczy wzbudził wiele emocji i wzruszeń. Bardzo ważnym założeniem regulaminowym tego przedsięwzięcia był dobór piosenki do wieku wykonawcy, dlatego też, spośród wszystkich zgłoszeń do prezentacji festiwalowych dopuszczonych zostało tylko 75 wykonawców z Podkarpacia, Śląska, Wielkopolski, Lubelszczyzny i Dolnego Śląska. Serdecznie gratulujemy Magdzie udziału w tych niełatwych zmaganiach konkursowych oraz życzymy wielu jeszcze udanych występów oraz inspirujących muzycznych przygód.

magda3

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information