^Back To Top
 • 1 Szkoła kreatywna - z innowacjami
  TECHNIK LOGISTYK - klasa wojskowa "Bezpieczeństwo Narodowe" ......................... TECHNIK EKONOMISTA / HANDLOWIEC - psychologia biznesu ................................... TECHNIK INFORMATYK - tworzenie gier / robotyka ......................................................... TECHNIK SPEDYTOR - bezpieczeństwo wewnętrzne - ochrona osób i mienia
 • 2 Technik informatyk
  to osoba wykształcona w dziedzinie nauk komputerowych, posiadająca wiedzę i umiejętności głównie z zakresu budowy i zasady działania urządzeń komputerowych, oraz przekazywania danych za pomocą programów komputerowych, wykorzystujących umieszczone w nich informacje do określonych działań.
 • 3 Technik logistyk
  to nowy zawód poszukiwany na rynku polskim, ale i europejskim. Zadaniem logistyka jest planowanie, realizowanie i kontrolowanie gospodarowania zespołami ludzi oraz zasobami materiałów, surowców, produktów i ich przemieszczania w przestrzeni i czasie w ten sposób, aby osiągnąć jak najlepszy efekt dla firmy.
 • 4 Technik spedytor
  to osoba, która organizuje transport towarów importowanych, eksportowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Swoją pracę wykonuje wykorzystując umiejętność obsługi komp uterów, telefaksów, telefonów i maszyn oraz urządzeń biurowych.
 • 5 Technik ekonomista / handlowiec
  Ekonomista to specjalista w szeroko pojętej dziedzinie ekonomii, handlu i finansów. Zajmuje się księgowością, podatkami, sprawozdawczością finansową oraz budżetem firmy. Technik handlowiec to zawód bardzo poszukiwany na rynku pracy, dający bardzo rozległą wiedzę i praktyczne umiejętności na wielu polach.
baner

Zasiej nadzieję

IMG 20181018 100220

Tym hasłem 18 października w Centrum Sztuki w Oławie odbyła się inauguracja X edycji Oławskich Pól Nadziei, która była okazją do krótkiego podsumowania działalności Hospicjum Domowego Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Oławie. Dziesiąta edycja, podobnie jak w poprzednich latach, będzie obfitować w wydarzenia kulturalno-artystyczne, a wszystko połączone będzie z kwestami na rzecz osób nieuleczalnie chorych potrzebujących opieki.

IMG 20181018 101312

IMG 20181018 112907

Sala Centrum Sztuki w Oławie wypełniona była przede uczniami szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z Oławy a także powiatu, ponieważ dla organizatorów ważne jest, aby idę hospicyjną i wrażliwość na potrzeby osób nieuleczalnie chorych zaszczepiać i pielęgnować od najmłodszych lat. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas mundurowych: 2 C i 4 C. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Katarzyna Bandura.

IMG 20181018 113132

IMG 20181018 113211

IMG 20181018 113225
Z okazji jubileuszu wręczono okolicznościowe statuetki najbardziej zasłużonym wolontariuszom i osobom reprezentującym instytucje wspierające akcję Pól Nadziei w Oławie. Wydarzenie uatrakcyjnił występ młodzieżowej grupy TrzyKaśki z Wrocławia oraz poczęstunek ogromnym jubileuszowym tortem.

Copyright © 2013. ZSP 2 w Oławie Rights Reserved.


Facebook youtube

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive Module Information