Świąteczna Zbiórka Żywności

zb1

W dniach 25-26.11.2016 w 9 Supermarketach w Oławie uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 zbierali żywność dla potrzebujących rodzin w ramach Świątecznej Zbiórki Żywności.

Zebrano 3096,61 kg żywności.

zb2

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w akcji, która organizowana jest od ponad 10 lat przez Oławski OR PCK wraz z Wrocławskim Bankiem Żywności. Z roku na rok przybywa liczba osób ubogich, dlatego cieszymy się , że mamy tak wspaniałych i chętnych do pomocy młodych ludzi. Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom za ogromne zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

zb3