Świąteczna zbiórka żywności 2015

zbiorka

W dniach 4 i 5 grudnia 2015 w oławskich sklepach:

BIEDRONKA, TESCO, JAKUB, KWADRACIAK, KAUFLAND,  LIDL odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności.

Jej wolontariuszami będą uczniowie naszej Szkoły.

Zebrane artykuły spożywcze są przeznaczone na pomoc świąteczną dla ubogich rodzin powiatu oławskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia najuboższych.

Podziel się z potrzebującymi, aby ich święta były bardziej świąteczne.

ORGANIZATORZY

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Oławie